CZ CZ
0 hodnocení
Pro děti Pro rodinu
Chceme, aby naše děti, tedy děti z Trenčianských Teplic a okolí, měli možnost setkávat se, vytvářet přátelství, hrát se spolu ... Také si přejeme, aby jejich rodiče našli u nás místo nejen odpočinku, ale i prostor pro seberealizaci a také pro výměnu svých zkušeností.

Rodinné centrum Ovečka

Chceme, aby naše děti, tedy děti z Trenčianských Teplic a okolí, měli možnost setkávat se, vytvářet přátelství, hrát se spolu ... Také si přejeme, aby jejich rodiče našli u nás místo nejen odpočinku, ale i prostor pro seberealizaci a také pro výměnu svých zkušeností.

Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ fftých pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/  

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/ Během těch pár let, které fungujeme díky podpoře Města Trenčianske Teplice a Vás jsme se rozrostli ai díky Vám se nám podařilo mnoho (například provoz dětského hřiště při Lipke ústavy na pěší zóně, či rekonstrukce dětského hřiště na sídlišti).

Ceníme si to, že jste tu s námi a těšíme se, že se do budoucna najdou nové zanícené maminky či tatínkové, kteří budou pokračovat spolu s námi a také takto podporovat mateřství a zdravou komunitu v Trenčianských Teplicích.Více zde: https://www.rcovecka.teplice.sk/o-nas/

Doplňující informace

Možnosti dopravy: Pěšky, Bicyklem, Autem, Vlakem, Autobusem
Možnosti parkování: Parkování zdarma v okolí

Akceptované platby: Hotovost
Domluvíte se: Slovensky

Vhodné pro: Děti, Rodiny s dětmi
Sezóna: Jar, Léto, Podzim, Zima
Aktualizováno dne: 6.8.2018

Otevírací doba

Počasí

Neuvedené

Kontakt

Rodinné centrum Ovečka
Nádražná 10
914 51  Trenčianske Teplice
Kraj: Trenčiansky
Okres: Trenčín
Region: střední Pováží
 48.911254, 18.16777

Nádražná 10
914 51  Trenčianske Teplice

Zobrazit kontakt

tipy na zážitek v okolí Události