DE DE
1 hodnotenie
Online-Buchung
Ubytovňa Nika poskytuje ubytovanie pre 32 osôb. Ubytovanie je vhodné najmä pre ucelené kolektívy, pracovné skupiny a robotníkov.

Ubytovňa Nika

Ubytovňa Nika poskytuje ubytovanie pre 32 osôb. Ubytovanie je vhodné najmä pre ucelené kolektívy, pracovné skupiny a robotníkov.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 izby ( 2-posteľová, 3-posteľová, 4-posteľová), spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Na prízemí sú 4 izby (2 x 3-posteľová a 2 x 4-posteľová), spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Každá izba je vybavená LCD televízorom a chladničkou. V celom objekte je možnosť pripojenia sa na WIFI. V suteréne je možnosť sa ubytovať v dvoch samostatných 4-lôžkových izbách s kompletne vybavenou kuchynkou a toaletou. Pekná ubytovňa Nika je situovaná v centre obce Červeník (hneď za obchodom COOP Jednota), v okrese Hlohovec, ktorý patrí do Trnavského kraja. Obec leží medzi Trnavou a Piešťanmi, ktoré poskytujú rôzne možnosti. Svojou lokalitou je predurčená na ubytovanie pri cestovaní za prácou či už je to okolie Leopoldova (nachádza sa tu železničná stanica), Hlohovca, Piešťan, Trnavy, Jaslovské Bohunice, Nitry a iné, ktoré sú časovo dobre dostupné. Obec Červeník je známa aj svojim kultúrnym a folklórnym dedičstvom a každý rok sa tu v auguste usporadúva Festival Červeník.
Bez stravy
max. 32 osôb

Zusätzliche Information


Du wirst reden: Slowenisch
Unterkunft: V-Objekte

Jahreszeit: Krug, Sommer, Herbst, Winter
Aktualisiert am: 16.8.2022
Quelle: hauzi.sk

Öffnungszeiten

Das Wetter

Keine Angabe


Kontakt

Ubytovňa Nika
Ružová 44/14
92042  Červeník
Region: Trnavský
Zeitraum: Hlohovec
Region: Trnavsko
 48.458546, 17.7562954

Ružová 44/14
92042  Červeník

ui.common.button.show_contact

tipps für erlebnisse in der umgebung Veranstaltungen