EN EN

Hotel Partizán****

1 rating
Online reservation
Nadštandardná úroveň, profesionálne služby aj rodinná tradícia, to všetko charakterizuje jedinečný wellness & congress hotel Partizán situovaný v rekreačnej oblasti Tále v Nízkych Tatrách. Ponúka štýlovo zariadené izby a apartmány s výhľadom na okolitú prírodu, ktoré sa riadia heslom „Hotel v lese, les v hoteli“.

Hotel Partizán****

Nadštandardná úroveň, profesionálne služby aj rodinná tradícia, to všetko charakterizuje jedinečný wellness & congress hotel Partizán situovaný v rekreačnej oblasti Tále v Nízkych Tatrách. Ponúka štýlovo zariadené izby a apartmány s výhľadom na okolitú prírodu, ktoré sa riadia heslom „Hotel v lese, les v hoteli“.

K dispozícii máte dvojlôžkové izby v tradičnej podobe Economy alebo zmodernizované izby Panorama Classic. Špeciálne rodinám s deťmi sú určené izby Junior Chopok a Junior Panorama, ako aj rodinné apartmány de Luxe, Komfort a Chopok. Nemenej lákavou voľbou sú tematické izby, ktorých dizajn je prepracovaný do najmenších detailov, vyniká rustikálnym nádychom a pripomína, že ste ubytovaní v lese. Do tejto kategórie spadajú izby Junior Horal s krbom, Junior de Luxe a Honeymoon Suite venovaná zamilovaným párom a dvojiciam na svadobnej ceste. Menším skupinkám možno odporúčať tiež ubytovanie formou elegantných mezonetov, či si už vyberiete Úsvit, Slnovrat, Romantik, Obzor alebo mezonety s krbom. Všetky izby a apartmány sú zariadené televízorom, minibarom, telefónom, trezorom a nájdete v nich aj hotelovú kozmetiku, WiFi pripojenie na internet, fén, župan a papuče. K niektorým náleží taktiež kávový a čajový servis, vzduchotechnika, ovládanie strešných okien alebo kuchynský kút. Podobne pestrá je v hoteli Partizán aj ponuka stravovacích možností. Panorama Restaurant je zameraná na jedlá slovenskej aj medzinárodnej kuchyne, zatiaľčo Lovecká reštaurácia sa špecializuje na pochúťky z diviny, kačacieho a husacieho mäsa. Jedlo v čarovnej Tálskej bašte je skutočným zážitkom, Lobby Bar je ideálny pre formálnejšie posedenie, Limbus Bar pre zábavu vo večerných hodinách a pôžitkári si prídu na svoje v Cognac, rum & cigar clube. Významnou súčasťou hotela je popri kongresových priestoroch taktiež Natur Wellness Center, kde si dokonale odpočiniete vďaka tunajším bazénom, saunám a množstve procedúr. K dispozícii je Balneoterapia, Slnečné spa, Telové a tvárové ošetrenia, Spa rituály či sekcia Aqua & Kids pre rodiny s deťmi. Ako hostia hotela Partizán môžete zároveň využívať fitness, multifunkčnú halu, detské ihrisko a kútiky, úschovňu lyží a parkovisko. V bezprostrednom okolí hotela sa dá podniknúť jazda na koni v Ajax farme, dobdrodružné lozenie po stromoch v Tarzánii Tále alebo si zahrať minigolf a golf v priestore vyhľadávaného strediska Gray Bear Tále. Nablízku natrafíte na vodnú nádrž Tále, ktorá je v letnej sezóne využívaná ako prírodné kúpalisko. Venovať sa dá aj hre tenisu, pétanque, kroketu, v skupinke si vyskúšať airsoft a paintaball či zažiť unikátny vyhliadkový let helikoptérou. Prostredie Nízkych Tatier je plné trás pre pešiu turistiku, nordic walking a cykloturistiku, pričom pre odvážnych je k dispozícii tiež horolezctvo a splav Hrona. V zimných mesiacoch si vychutnáte lyžovačku v strediskách Tále a Chopok Juh, kde sa zabavia aj priaznivci bežeckého lyžovania, snowboardingu, korčuľovania a snowtubingu. Nevynechajte ani návštevu prírodných zaujímavostí, ako je Bystrianska jaskyňa, Vajskovský vodopád a pokiaľ sa zaujímate o históriu, zamierte do Horehronského múzea v Brezne, Hutníckeho múzea v Podbrezovej alebo pamätnej izby Sama Chalupku v obci Horná Lehota.
S raňajkami, S polpenziou
max. 301 osôb

Additional information


Languages: Slovak
Accommodation: In object

Season: Spring, Summer, Autumn, Winter
Updated on: 12.4.2022
Source: hauzi.sk

Opening hours

Weather

Not specified


Contact

Hotel Partizán****
Bystrá 108 - Tále
97681  Horná Lehota (okres Brezno)
Region: Banskobystrický
District: Brezno
Area: Horehronie
 48.873951, 19.6000815

Bystrá 108 - Tále
97681  Horná Lehota (okres Brezno)

Show contact

tips on experience around Events