EN EN
7 ratings
Online reservation
Prívetivý rodinný penzión Larion vás srdečne privíta v oblasti Liptova a Nízkych Tatier. Na výber v ňom máte 12 dvojlôžkových, 5 trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, štvorlôžkovú izbu, ako aj dva komfortné apartmány.

Penzión Larion

Prívetivý rodinný penzión Larion vás srdečne privíta v oblasti Liptova a Nízkych Tatier. Na výber v ňom máte 12 dvojlôžkových, 5 trojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, štvorlôžkovú izbu, ako aj dva komfortné apartmány.

Celková kapacita penziónu tak predstavuje 60 lôžok vrátane prísteliek, pričom jednotlivé izby sú vybavené kúpeľňou, televízorom so satelitným príjmom a internetovým pripojením. Pri niektorých izbách nájdete taktiež balkón, zatiaľčo súčasťou apartmánov je kuchynka so všetkým potrebným k príprave vlastného stratovania. Ak by sa vám variť nechcelo, priamo v penzióne môžete využiť reštauráciu s ponukou raňajok formou bufetových stolov a večerí s možnosťou výberu zo štyroch jedál. Oddych a načerpanie nových síl v penzióne umožňuje sekcia wellness, ku ktorej patrí jacuzzi, fínska sauna a masérske služby. Aktívny pohyb zas poskytujú squashový a tenisový kurt, futbalové a multifunkčné ihrisko, ako aj stolný futbal, tenis a biliard. Špeciálne pre najmladších hostí je pripravená detská herňa plná hier a hračiek i detské ihrisko s preliezkami a pieskoviskom. V prípade záujmu možno požiadať o zapožičanie detskej postieľky, vaničky na kúpanie či nočníka. Konferenčná miestnosť a žltý salónik penziónu poslúži pre organizáciu pestrej škály firemných akcií a hostia objektu majú k dispozícii tiež lyžiareň a priestranné monitorované parkovisko. Penzión Larion sídli v obci Kráľova Lehota v okrese Liptovský Mikuláš a neďaleko národného parku Nízke Tatry, kde sa do sýtosti možno venovať turistike. Aj nadšení cyklisti si prídu v okolí na svoje, pričom bicykle vám zapožičajú priamo v penzióne. Za účelom lyžovačky zamierte napríklad do sedla Čertovica alebo strediska Vyšná Boca – Bačova roveň, kým rekreáciu vám ponúka termálne kúpalisko Sorea pri Liptovskom Jáne. Ak máte adrenalín v krvi, neváhajte a trúfnite si i na splav rieky Belej, ak zas dávate prednosť návšteve jaskýň, vydajte sa do Stanišovskej jaskyne v Jánskej doline alebo do Bystrianskej jaskyne. Ani o početné pamiatky nie je v okolí núdza, či už máme na mysli Múzeum liptovskej dediny v Pribyline, expozície Mini Slovensko a Podzemie pod vežami v Liptovskom Jáne alebo Banícky dom vo Vyšnej Boci.
S raňajkami, S polpenziou, S plnou penziou
max. 60 osôb

Additional information


Languages: Slovak
Accommodation: In object

Season: Spring, Summer, Autumn, Winter
Updated on: 24.5.2022
Source: hauzi.sk

Opening hours

Weather

Not specified


Contact

Penzión Larion
Kráľova Lehota 266
Kráľova Lehota
Region: Žilinský
District: Liptovský Mikuláš
Area: Liptov
 49.0259681, 19.7839801

Kráľova Lehota 266
Kráľova Lehota

Show contact

tips on experience around Events