EN EN
25 ratings
Online reservation
Podmanivá Villa Laura vás očarí vďaka prepracovanej architektúre a štýlovému zariadeniu, ktoré napĺňa potreby rodín s deťmi aj skupín priateľov. Jej celková kapacita predstavuje 26 lôžok vrátanie prísteliek.

Villa Laura

Podmanivá Villa Laura vás očarí vďaka prepracovanej architektúre a štýlovému zariadeniu, ktoré napĺňa potreby rodín s deťmi aj skupín priateľov. Jej celková kapacita predstavuje 26 lôžok vrátanie prísteliek.

K dispozícii je dvoj a štvorlôžková izba a tri dvojizbové apartmány. Jednotlivé ubytovacie jednotky disponujú kúpeľňou so sprchovacím kútom a umývadlom, televízorom a Wifi pripojením na internet. K niektorým náleží aj balkón a dvojica apartmánov je spojená s kuchynkou so všetkým potrebným pre prípravu vlastných jedál. Súčasťou ubytovania je tak ďalšia priestranná kuchyňa, ako aj spoločenská miestnosť, v ktorej nájdete jedálenskú časť, televízor, domáce kino aj krb navodzujúci útulnú atmosféru. Druhá spoločenská miestnosť v suteréne slúži ako herňa vybavená biliardom, stolným tenisom a futbalom, sledovať sa v nej dá ale aj televízia. Perfektný relax vám poskytne fínska sauna a masáže, kým do pohybu vás dostane posilňovňa. Radosť najmenším návštevníkom prinesie detské ihrisko s trampolínou, pieskoviskom a hojdačkou, dospelákov zase poteší altánok s grilom a posedenie pri ohnisku. V neposlednom rade možno využívať lyžiareň, parkovanie a sedem parkovacích miest pri objekte. 6- lôžkový apartmán je taktiež súčasťou chaty, ale dá sa prenajať aj samostatne. Jeho súčasťou je obývacia miestnosť s rozťahovacím gaučom, vybavená kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Villa Laura vás s radosťou privíta v podroháčskej obci Zuberec, kde leží v pokojnej lokalite pri potoku. Okolie je plné lákavých cieľov pre výlet s rôznym stupňom obtiažnosti, či už spomenieme Brestovskú jaskyňu, Juráňovu dolinu alebo Roháčske plesá. Oblasť vyhľadávajú aj priaznivci zimných športov, ktorým sú venované strediská Janovky, Milotín a Spálená. Zuberec je taktiež domovom Múzea oravskej dediny, zachovávajúceho regionálne tradície a kultúru aj vo forme organizácie obľúbeného podujatia Podroháčske folklórne slávnosti. Priamo pri skanzene sa nachádza tiež lanová dráha a vodné radovánky ponúka neďaleký aquapark v Oraviciach.
Bez stravy, S polpenziou
max. 26 osôb

Additional information


Languages: Slovak
Accommodation: In object

Season: Spring, Summer, Autumn, Winter
Updated on: 6.12.2022
Source: hauzi.sk

Opening hours

Weather

Not specified


Contact

Villa Laura
Roháčska 149
Zuberec
Region: Žilinský
District: Tvrdošín
Area: Orava
 49.2581093, 19.6214065

Roháčska 149
Zuberec

Show contact

tips on experience around Events