EN EN
11 ratings
Online reservation
Vo Vile Sokáč sa nachádza 8 izieb s celkovou kapacitou pre 30 hostí. Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou a televízorom so satelitným príjmom.

Vila Sokáč

Vo Vile Sokáč sa nachádza 8 izieb s celkovou kapacitou pre 30 hostí. Každá z izieb disponuje vlastnou kúpeľňou s toaletou a televízorom so satelitným príjmom.

Ponúkame stravovanie v podobe polpenzie, pochutnať si môžete na domácej strave a koláčikoch. Súčasťou vily je WiFi pripojenie na internet, ako aj kúrenie na tuhé palivo. Príjemne padne bar s čapovaným pivom a pri peknom počasí možno relaxovať v krytom altánku s grilom, na terase alebo záhradnej hojdačke. Pre najmenších je pripravený detský kútik s hračkami, hojdačka či trampolína a nechýba ani 10 parkovacích miest. Vila Sokáč sídli v pokojnom prostredí pri lese a termálnom kúpalisku Vodný raj Vyhne, kde si vychutnáte relaxačný, detský aj plavecký bazén, pestré wellness procedúry aj športové stredisko nielen pre loptové hry. Obec Vyhne je domovom známeho pivovaru Steiger a nájdete pri nej prírodné kuriozity, ako je Vyhniansky travertín či Kamenné more. Oblasť Štiavnických vrchov láka tiež výstupom na Sitno, prechádzkou k malebným tajchom či cykloturistickými trasami. S deťmi odporúčame zamieriť k ruinám hradu Revište a do priľahlého Zveroparku s jazierkom umožňujúcim rybolov. Milovníci histórie by nemali vynechať návštevu historických miest Banská Štiavnica a Kremnica, zatiaľčo radovánky v zimnej sezóne prináša lyžiarske stredisko Salamandra Resort.
Bez stravy, S raňajkami, S polpenziou
max. 30 osôb

Additional information


Languages: Slovak
Accommodation: In object

Season: Spring, Summer, Autumn, Winter
Updated on: 10.9.2022
Source: hauzi.sk

Opening hours

Weather

Not specified


Contact

Vila Sokáč
Vyhne 28
966 02  Vyhne
Region: Banskobystrický
District: Žiar nad Hronom
Area: Pohronie
 48.503576774557, 18.786354213953

Vyhne 28
966 02  Vyhne

Show contact

tips on experience around Events