EN EN

Ubytovanie Nitra Zobor

14 ratings
Online reservation
Ubytovanie Nitra Zobor sa nachádza na Ponitrí v krásnom prostredí Podunajskej pahorkatiny a Tríbeču. Objekt sa nachádza v Nitre v okrese Nitra, v Nitrianskom kraji.

Ubytovanie Nitra Zobor

Ubytovanie Nitra Zobor sa nachádza na Ponitrí v krásnom prostredí Podunajskej pahorkatiny a Tríbeču. Objekt sa nachádza v Nitre v okrese Nitra, v Nitrianskom kraji.

V objekte sa nachádzajú 2 apartmány. V apartmánoch je spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a v jednom apartmáne je ešte navyše samostatné lôžko. V obývacej miestnosti je gauč, ktorý slúži v dvojlôžkovom apartmáne v prípade potreby ako prístelka. Pred apartmánom je terasa s posedením. K dispozícii je aj štúdio, ktoré tvoria dve samostatné postele, ktoré je možné spojiť na manželskú posteľ. V štúdiu je pohovka, ktorá sa dá využiť ako prístelka. Kúpeľňa má sprchovací box s masážnymi tryskami, osvetlením a rádiom. WC je samostatné. Pri štúdiu nájdete terasu s posedením. Štúdio má možnosť parkovania v areáli. Ubytovanie poskytujeme aj v dome s dvomi samostatnými posteľami, ktorá sa dajú spojiť na manželskú posteľ. K vybaveniu patrí pohovka, ktorú môžete využiť na prístelku. Samozrejmosťou je kúpeľňa so sprchovacím kútom, práčkou, toaleta je situovaná samostatne. Pri dome je terasa s posedením aj priestor na parkovanie. V objekte sú pre hostí k dispozícii aj dve samostatné izby. Každá izba je vybavená dvomi samostatnými lôžkami s možnosťou ich spojenia na manželskú posteľ. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Vo všetkých ubytovacích jednotkách sa v kuchyni sa nachádza chladnička, elektrická varná doska, rýchlovarná kanvica a mikrovlnná rúra. V objektoch je situovaná obývacia miestnosť s televízorom, satelitným príjmom a rádiom. Na občerstvenie je pripravený čaj aj káva zdarma, v minibare si môžete zakúpiť víno, pivo a nealkoholické nápoje. Taktiež je vo všetkých objektoch pri objekte terasa, bezplatné Wifi pripojenie a zabezpečené parkovanie priamo pri objekte. Ubytovanie Zobor je situované priamo v meste Nitra. Turistom odporúčame výstup na vrch Zobor, pričom na jeho vrchole je krásny výhľad na celú Nitru a rozhľadňa. Milovníci histórie by mali navštíviť Nitriansky hrad, Hrad Gýmeš alebo Studený hrad alebo sa len prejsť krásnym Nitrianskym námestím. Ak zatúžite po wellnesse, tak v okolí sa nachádza thermalpark Nitrava.
Bez stravy
max. 17 osôb

Additional information


Languages: Slovak
Accommodation: In object

Season: Spring, Summer, Autumn, Winter
Updated on: 16.11.2022
Source: hauzi.sk

Opening hours

Weather

Not specified


Contact

Ubytovanie Nitra Zobor
Martinská dolina 60/A
94901  Nitra-Zobor
Region: Nitriansky
District: Nitra
Area: Ponitrie
 48.3282255, 18.1077092

Martinská dolina 60/A
94901  Nitra-Zobor

Show contact

tips on experience around Events