EN EN

Chata Pohoda & Chata Silvester

16 ratings
Online reservation
Chata Pohoda & Chata Silvester sú situované na Orave v príjemnom prostredí obce Oravskej Lesnej, ktorá patrí pod okres Námestovo. Chata Pohoda pozostáva z hlavnej časti Pohoda.

Chata Pohoda & Chata Silvester

Chata Pohoda & Chata Silvester sú situované na Orave v príjemnom prostredí obce Oravskej Lesnej, ktorá patrí pod okres Námestovo. Chata Pohoda pozostáva z hlavnej časti Pohoda.

V nej je na prízemí situovaná spoločenská miestnosť spolu s kuchyňou. Dominantou spoločenskej miestnosti je kozub, ktorý dotvára príjemnú atmosféru pohody. Chvíle oddychu si môžete spríjemniť stolným futbalom či televíziou. Kuchyňa je plne vybavená elektrospotrebičmi (mikrovlnná rúra, varná doska, rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou). Na prízemí je situovaná aj kúpeľňa (sprchovací kút) spolu s WC. Poschodie tvorí spacia časť - 2 izby a WC. Výhodou tejto časti chaty je východ na krytú terasu priamo z kuchyne, kde môžete stráviť krásny romantický večer či spraviť si ,,barbecue párty" s priateľmi a rodinou. Chata Pohoda má veľkú záhradu, kde môžete zahnať nudu rôznymi športovými aktivitami. Pre vyšantenie Vašich ratolestí chata ponúka preliezky, šmýkačku a hojdačky. Okrem hlavnej časti Pohoda, sú súčasťou chaty aj dve izby. Izba č. 1 a izba č. 2 a apartmány Katarína a Terézia. Apartmány sú kompletne vybavené. Ich súčasťou je kuchyňa a kúpeľňa s toaletou. Naviac apartmán Terézia disponuje kozubom. Izby č. 1 a č. 2 majú samostatné sociálne zariadenie a televízor. Chata Silvester sa nachádza v blízkosti chaty Pohoda. Svojou jedinečnosťou a romantickým zariadením upúta už na prvý pohľad. Chata Silvester pozostáva z hlavnej časti Silvester a apartmánu Janka. Časť Silvester je orientovaná na jednom poschodí. Má samostatný vchod. Hlavná časť chaty Silvester pozostáva zo spoločenskej miestnosti spolu s kuchyňou a kozubom. Spiacu časť tvoria 3 izby s manželskými posteľami a samostatnými lôžkami. Kúpeľňu tvorí sprchovací kút a WC. Apartmán Janka má tiež samostatný vchod. Apartmán je snom každého romantika. Nachádza sa tu veľká kuchyňa s výhľadom na Rozsutec a teplo domova dotvára kozub v kuchyni. Spiaca časť je prepojená s kuchyňou. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom, vaňou a toaletou. Chata je vzdialená 900 metrov od lyžiarskeho strediska OravaSnow 2. V zimnom období možnosť vypožičania snežných skútrov.
Bez stravy
max. 48 osôb

Additional information


Languages: Slovak
Accommodation: In object

Season: Spring, Summer, Autumn, Winter
Updated on: 18.2.2022
Source: hauzi.sk

Opening hours

Weather

Not specified


Contact

Chata Pohoda & Chata Silvester
Kubínska 601
029 57  Oravská Lesná-Kubínska
Region: Žilinský
District: Námestovo
Area: Orava
 49.377217914524, 19.151766300201

Kubínska 601
029 57  Oravská Lesná-Kubínska

Show contact

tips on experience around Events