HU HU
1 hodnotenie
Online foglalás
Ubytovňa Nika poskytuje ubytovanie pre 32 osôb. Ubytovanie je vhodné najmä pre ucelené kolektívy, pracovné skupiny a robotníkov.

Ubytovňa Nika

Ubytovňa Nika poskytuje ubytovanie pre 32 osôb. Ubytovanie je vhodné najmä pre ucelené kolektívy, pracovné skupiny a robotníkov.

Na prvom poschodí sa nachádzajú 3 izby ( 2-posteľová, 3-posteľová, 4-posteľová), spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Na prízemí sú 4 izby (2 x 3-posteľová a 2 x 4-posteľová), spoločná kuchynka a sociálne zariadenia. Každá izba je vybavená LCD televízorom a chladničkou. V celom objekte je možnosť pripojenia sa na WIFI. V suteréne je možnosť sa ubytovať v dvoch samostatných 4-lôžkových izbách s kompletne vybavenou kuchynkou a toaletou. Pekná ubytovňa Nika je situovaná v centre obce Červeník (hneď za obchodom COOP Jednota), v okrese Hlohovec, ktorý patrí do Trnavského kraja. Obec leží medzi Trnavou a Piešťanmi, ktoré poskytujú rôzne možnosti. Svojou lokalitou je predurčená na ubytovanie pri cestovaní za prácou či už je to okolie Leopoldova (nachádza sa tu železničná stanica), Hlohovca, Piešťan, Trnavy, Jaslovské Bohunice, Nitry a iné, ktoré sú časovo dobre dostupné. Obec Červeník je známa aj svojim kultúrnym a folklórnym dedičstvom a každý rok sa tu v auguste usporadúva Festival Červeník.
Bez stravy
max. 32 osôb

További információ


beszélni fogsz: Slovensky
Szállás: V objekte

Évad: Befőttes üveg, Nyári, Ősz, Téli
Frissítve: 16.8.2022
Forrás: hauzi.sk

Nyitvatartási idő

Az időjárás

Nem meghatározott


Kapcsolatba lépni

Ubytovňa Nika
Ružová 44/14
92042  Červeník
Vidék: Trnavský
Időszak: Hlohovec
Vidék: Trnavsko
 48.458546, 17.7562954

Ružová 44/14
92042  Červeník

ui.common.button.show_contact

tippek a környékbeli élményekhez Események