SK SK
0 hodnotení
Hotel Color *** v Bratislave je biznis hotel nachádzajúci sa vo východnej časti Bratislavy len 2km od letiska M.R.Štefánika. Výborná poloha hotela umožňuje tiež ľahkú dostupnosť do historického centra priamou linkou električky len pár krokov od hotela.

HOTEL COLOR ***

Hotel Color *** v Bratislave je biznis hotel nachádzajúci sa vo východnej časti Bratislavy len 2km od letiska M.R.Štefánika. Výborná poloha hotela umožňuje tiež ľahkú dostupnosť do historického centra priamou linkou električky len pár krokov od hotela.

Hotel Color poskytuje nielen ubytovanie v Bratislave, ale aj reštauračné a kongresové služby. Nachádza sa v zóne Bratislava – Nové mesto, kde nájdete možnosti na nákupy, ale aj priestor na zábavu a príjemné strávenie voľného času.Hotel je ladený v modernom štýle a ponúka komfortné a príjemné ubytovanie za výhodné ceny.

V Hoteli Color sme sa rozhodli spraviť váš pobyt ešte o trochu farebnejší. Zvýraznili sme farebné škály niektorých izieb a tým umocnili emócie navodené jednotlivými farbami. Ponúkame 4 rôzne farebné prevedenia a záleží len na vás, na akú farbu máte práve chuť. Jedno farebné prevedenie vás môže naplniť pozitívnymi emóciami, iné vám zas navodí príjemný pocit pohody po náročnom dni. Každý z nás je iný – jedinečný, a práve preto si môžete vybrať izbu právu tú „vašu“.

Hotel Color má celkovú kapacitu 71 nefajčiarskych izieb so 138 pevnými lôžkami a 12 prístelkami.

Vynikajúca poloha Hotela Color mimo centra vytvára vynikajúce možnosti rýchlej a bezproblémovej dostupnosti všade kam potrebujete.


Vyššia bezpečnosť vášho auta – kľudnejší spánok.

Vyšší komfort pobytu v Hoteli Color vďaka pocitu, že máte bezpečne zaparkované auto. Ponúkame možnosť parkovať na novovybudovanom oplotenom parkovisku za hotelom, ktoré je zabezpečené monitorovacím kamerovým systémom a s rampou na vstupe či výstupe.

Hotel Color v Bratislave akceptuje v reštaurácii stravné poukážky od DOXX – Stravné lístky, TicketRestaurant. V hoteli je možné platiť platobnými kartami VISA, MASTER CARD, JCB, AMERICAN EXPRESS.


Reštaurácia

Hra chutí, kreativita a farebnosť na tanieri, ktorá ulahodí všetkým. V našej reštaurácii si každý príde na svoje. Spojili sme dokonalú chuť a neodolateľné servírovanie, aby aj vaše oči jedli. Vyskúšajte niečo z nášho pestrého jedálneho lístka. Stačí sa len rozhodnúť, či máte chuť na európske alebo tradičné delikatesy. Náročnejší klienti si určite vyberú jednu zo špecialít medzinárodnej kuchyne.


Chutný obed alebo večera v príjemnom prostredí hotela, dobrý výber kvalitných vín a profesionálny prístup nášho personálu sa postarajú o to, že gurmánsky zážitok u nás si budete chcieť zopakovať. Kapacita reštaurácie je 45 osôb, kapacita letnej terasy je 25 + 44 osôb.


Jedálny lístok pre vás každý týždeň aktualizujeme. Naši kuchári tvoria nové chute z čerstvých surovín od regionálnych dodávateľov. Zakladáme si na tom, aby väčšina potravín bola slovenského pôvodu. Denné obedové menu vytvárame pre každý pracovný deň. Myslíme aj na hostí s laktózovou intoleranciou a celiatikov – bez gluténov, ktorým jedlá prispôsobíme podľa potreby.Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: V objekte

Akceptované platby: Hotovosť, Platba kartou
Dohovoríte sa: Slovensky, Anglicky
Ubytovanie: V objekte
Stravovanie: V objekte

Vhodné pre: Deti, Rodiny s deťmi, Seniorov, Hendikepovaných, Cyklistov, Mládež, Dospelých
Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 13.6.2018

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Telefón: +421 24 910 1255
Webová stránka: hotelcolor.sk
Facebook: facebook.com…
HOTEL COLOR ***
Pri Starom mýte 1
831 04  Bratislava
Kraj: Bratislavský
Okres: Bratislava I
Región: Bratislava
 48.184261, 17.164961

Pri Starom mýte 1
831 04  Bratislava

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia