SK SK
1 hodnotenie
Komfort, nadčasová elegancia, hrejivá atmosféra a starostlivosť, na akú sa nezabúda – luxusný hotel Roset v Bratislave spĺňa všetky očakávania spojené s kategóriou boutique.

Roset Boutique Hotel *****

Komfort, nadčasová elegancia, hrejivá atmosféra a starostlivosť, na akú sa nezabúda – luxusný hotel Roset v Bratislave spĺňa všetky očakávania spojené s kategóriou boutique.

Dennodenne pracujeme na tom, aby luxus nebol iba krásnou formou, ale aj istotou, že každý, kto k nám zavíta, dostane len to najlepšie. Od priestranných a nadštandardne vybavených apartmánov, výborného jedla, nadýchaných vankúšov až po úsmevy a ochotu personálu.

Roset Boutique Hotel je miestom, kde sa stretáva rakúsko-uhorská história Bratislavy so súčasným mestským štýlom. S maximálnou zodpovednosťou sme zrekonštruovali nájomný dom z roku 1903, ktorý patrí k najkrajším secesným pamiatkam v meste. Priamo v centre Bratislavy sme za pôvabným, ružami zdobeným priečelím vytvorili modernú oázu pokoja. Všetko je nablízku – kultúra, lokálna gastronómia, významné pamiatky, nábrežie Dunaja, nákupy či zábava. Osamote na pracovnej ceste, vo dvojici alebo na rodinných prázdninách, od víkendových výletov až po dlhodobé pobyty. Veríme, že čas strávený v hoteli Roset, bude pre vás jedinečným cestovateľským zážitkom.


Služby

Fitness

Cestovanie nemusí prerušiť tréningové predsavzatia. Naše fitness centrum má kompletnú výbavu na precvičenie všetkých svalov i sily vôle.

Fitness centrum je v samostatnom priestore s plochou 60 m2. Zariadili sme ho výberom výkonných cvičebných zariadení a pomôcok na silový tréning. Nájdete tu aj šesť kardio prístrojov, vrátane dvoch bežiacich pásov, steppera a eliptického trenažéra.


Spa

Stíšiť sa, vydýchnuť si a na chvíľu odložiť povinnosti – v našom Spa sa dokonale uvoľníte.

Suchá alebo parná sauna s arómou podľa vlastného výberu a vírivka s krištáľovo čistou a vždy čerstvou vodou – táto kombinácia je zárukou, že vašu myseľ aj telo zaplavia pocity harmónie a radosti. Na zdôraznenie romantickej atmosféry pridáme svetlo sviečok a osviežujúci nápoj. Pobyt v Spa si môžu objednať tak hostia hotela Roset, ako aj neubytovaní návštevníci.


Masáže

Vyskúšajte masáž priamo vo vašej hotelovej izbe a uvidíte, že správny dotyk dokáže zázraky.

Okrem niekoľkých typov thajských masáží sa naši hostia môžu tešiť aj na obľúbenú relaxačnú švédsku masáž. Vyberte si z aktuálnej masážnej ponuky a čakajte na zaklopanie – váš osobný masér príde priamo k vám.


Business Corner

Ak ste na pracovnej ceste, pripravili sme pre vás dobre vybavený kancelársky kútik. Surfujte na internete, posielajte e-maily, vytlačte, skenujte a kopírujte dokumenty – nech sa práca podarí.


Letná terasa

Vidieť oblohu a cítiť vône mesta – na terase je vítaný každý, kto si rád prevetrá myšlienky, alebo vychutná príjemné fajčiarske chvíľky.


Limousine servis

Bude nám potešením rezervovať vám transfer do hotela Roset a späť. Pred letiskom, vlakovou alebo autobusovou stanicou bude na vás čakať naša limuzína so šoférom.

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí, Platené parkovanie v okolí

Akceptované platby: Hotovosť, Platba kartou
Dohovoríte sa: Slovensky, Anglicky, Nemecky
Ubytovanie: V objekte
Stravovanie: V objekte

Vhodné pre: Deti, Rodiny s deťmi, Seniorov, Hendikepovaných, Cyklistov, Mládež, Dospelých
Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 5.6.2019

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Telefón: +421 23 217 1819
Webová stránka: rosethotel.sk
Roset Boutique Hotel *****
Štúrova 10
811 02  Bratislava
Kraj: Bratislavský
Okres: Bratislava I
Región: Bratislava
 48.142654, 17.11402

Štúrova 10
811 02  Bratislava

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia