SK SK
7 hodnotení
Online rezervácia
Príjemný penzión Tajch je súčasťou rovnomennej rekreačnej oblasti pri meste Nová Baňa, v okrese Žarnovica. Ponúka 23 lôžok a 8 prísteliek rozdelených medzi šesť izieb a štyri štúdiá.

Penzión Tajch

Príjemný penzión Tajch je súčasťou rovnomennej rekreačnej oblasti pri meste Nová Baňa, v okrese Žarnovica. Ponúka 23 lôžok a 8 prísteliek rozdelených medzi šesť izieb a štyri štúdiá.

Každá z ubytovacích jednotiek je spojená s kúpeľňou a disponuje tak televízorom so satelitným príjmom, ako aj WiFi pripojením na internet. Štyri izby vynikajú vlastným balkónom, zatiaľ čo v štúdiách nájdete terasy s krásnym výhľadom aj kuchynky. Do ich zariadenia spadá chladnička, dvojplatnička a mikrovlnka. Hostia penziónu si môžu posedieť v tunajšej reštaurácii a bare, kým k zábave je určený biliard a stolný futbal. Nielen deti poteší prítomnosť bazéna a k aktívnemu pohybu sú vhodné tenisové kurty alebo ihrisko na plážový volejbal. Miestnu sálu možno využiť pre organizáciu rodinných alebo firemných akcií a k dispozícii je tiež 15 parkovacích miest priamo pri objekte. Penzión Tajch je učupený na brehoch horského jazera Tajch, v ktorom sa dá nielen kúpať, ale aj člnkovať, pričom člny vám zapožičajú v penzióne podobne ako horské bicykle, s ktorými prejdete po cyklochodníku okolo jazera alebo zamierite po dlhších trasách do okolia. V rekreačnej oblasti Tajch sa dá voľný čas tráviť taktiež rybolovom, korčuľovaním na kolieskových korčuliach, hrou plážového volejbalu alebo tenisu. Letná sezóna je spojená s množstvom atraktívnych podujatí, ako je napríklad festival folkovej a country hudby či folklórny festival heligonkárov. Okolité lesy priam volajú na zber húb a nemali by ste si nechať ujsť ochutnávku čerstvého syra v neďalekej syrárni. Rovnako sa možno venovať turistike v prostredí Pohronského Inovca alebo objavovaniu baníckej minulosti Novej Bane. Ani v zime sa nudiť nebudete, keďže sa môžete korčuľovať na zamrznutej vodnej ploche alebo zamieriť do blízkych lyžiarskych stredísk, ku ktorým patrí Ski Blanc Ostrý Grúň, Ski Drozdovo a Ski Hubačov.
Bez stravy, S raňajkami, S obedom, S večerou, S polpenziou, S plnou penziou
max. 31 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 18.11.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Penzión Tajch
Tajch 28
968 01  Nová Baňa
Kraj: Banskobystrický
Okres: Žarnovica
Región: Pohronie
 48.45490900468, 18.6377068609

Tajch 28
968 01  Nová Baňa

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia