SK SK
3 hodnotenia
Online rezervácia
Príjemný privát Jola ponúka pre svojich hostí ubytovanie v dvoch priľahlých objektoch. Prvý z nich disponuje štvorlôžkovou a päťlôžkovou izbou.

Privát Jola

Príjemný privát Jola ponúka pre svojich hostí ubytovanie v dvoch priľahlých objektoch. Prvý z nich disponuje štvorlôžkovou a päťlôžkovou izbou.

Zároveň tu nájdete tri toalety, dva sprchovacie kúty, dvojicu plne zariadených kuchyniek a útulnú spoločenskú miestnosť. V tej nechýbajú pestré spoločenské hry, elektronické šípky, stolný futbal a ďalšie dve lôžka. V druhom objekte sa naproti tomu nachádza kuchyňa, kúpeľňa so sprchou, dve toalety, obývacia časť s krbom, dvomi lôžkami a dvomi prístelkami a spálňa zložená z dvoch samostatných lôžok. Využívať možno elektrické kúrenie, WiFi pripojenie na internet a desať parkovacích miest. Okolo privátu sa rozprestiera záhrada s vonkajším bazénom, terasou a altánkom s grilom. Na skok od celoročne dostupného ubytovania objavíte autobusovú zastávku i potraviny. Domovom privátu Jola je obec Stankovany, v okrese Ružomberok, ktorá vyniká dvojicou prírodných unikátov, ktorými sú Rojkovská travertínová kopa a Rojkovské rašelinisko. V okolí sa možno prejsť po náučnom chodníku Šútovská dolina, ktorý vás privedie k nádhernému Šútovskému vodopádu alebo zamieriť na vrch Šíp, či k vodnej nádrži Krpeľany. Vďaka strategickej polohe obce z nej máte skvelý prístup do regiónov Liptov, Orava aj Turiec a zároveň sa pohodlne dostanete do Veľkej i Malej Fatry. Z lyžiarskych stredísk možno spomenúť Športcentrum Lučivná - Magura a Vrátna - Príslop, zatiaľčo možnosti kúpania zastupuje napríklad aquapark Aquarelax Dolný Kubín.
Bez stravy
max. 17 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 18.2.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Privát Jola
Rojkov 455
03492  Stankovany-Rojkov
Kraj: Žilinský
Okres: Ružomberok
Región: Liptov
 49.148401309067, 19.15906727314

Rojkov 455
03492  Stankovany-Rojkov

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia