SK SK
5 hodnotení
Online rezervácia
Apartmánový dom Vysoká ponúka celoročné ubytovanie v 4 dvojizbových apartmánoch. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi aj skupiny priateľov.

Apartmánový dom Vysoká

Apartmánový dom Vysoká ponúka celoročné ubytovanie v 4 dvojizbových apartmánoch. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi aj skupiny priateľov.

V každom apartmáne sú dve spálne - dvojlôžková s 2 prístelkami a štvorlôžková. Apartmány tvorí aj obývacia izba, ktorej súčasťou je posedenie, televízor, satelit, rádio a kuchynský kútik s jedálenskou časťou. V celom objekte nájdete bezplatný prístup na wifi internet. V apartmánoch je balkón. V každom apartmáne nájdete dve kúpeľne s toaletami. Pre hostí máme pripravené aj 3 spoločenské miestnosti s barom a krbom. V jedálni je stolný tenis a pripravená je pre Vás aj presklenená terasa s posedením. Najväčším lákadlom objektu je wellness centrum, kde majú naši hostia hodinový vstup zadarmo. Pre väčšsie skupiny vieme zabezpečiť aj celodenné stravovanie. V exteriéri sú pre Vás pripravené dva veľké altánky, kde môžete grilovať alebo opekať. Monitorované parkovisko je pri objekte pre 10 áut. Apartmánový dom Vysoká sa nachádza v rekreačnej oblasti, 2 km od centra obce Vysoká. 12 km je vzdialené mesto Banská Štiavnica, ktorého lákadlom sú kultúrne a historické pamiatky. Cyklistov poteší skvelá dostupnosť tajchov. Oddýchnuť si môžete v nádhernej prírode pri prechádzkach, turistike alebo hubárčení. Pre našich hostí vieme zabezpečiť jazdu na koni. 7 km od objektu je vzdialené lyžiarske stredisko Salamandra Rezort. Pri objekte je pripravený rodinný vlek, ktoré je v prevádzke v prípade dostatku snehu.
Bez stravy, S raňajkami, S polpenziou, S plnou penziou
max. 32 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 23.6.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Apartmánový dom Vysoká
Vysoká 87
96901  Vysoká (okres Banská Štiavnica)
Kraj: Banskobystrický
Okres: Banská Štiavnica
Región: Hont, Pohronie
 48.414250098806, 18.803757727146

Vysoká 87
96901  Vysoká (okres Banská Štiavnica)

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia