SK
10 hodnotení
Online rezervácia
Chalupa Horovce Vás ubytuje v pokojnom prostredí tichej ulice. Chalupa disponuje tromi 2-lôžkovými spálňami a jednou štvorlôžkovou izbou.

Chalupa Horovce

Chalupa Horovce Vás ubytuje v pokojnom prostredí tichej ulice. Chalupa disponuje tromi 2-lôžkovými spálňami a jednou štvorlôžkovou izbou.

Ďalšie dve prístelky nájdete v spoločenskej miestnosti s krbom, gaučom, televízorom a rádiom. Vlastnú stravu si pripravíte v plne vybavenej kuchyni, kde nechýba elektrická a mikrovlnná rúra, plynový sporák, rýchlovarná kanvica, chladnička a jedálenské posedenie. Súčasťou chalupy je aj kúpeľňa s toaletou a pripojenie na internet pomocou siete WiFi. Za chalupou sa nachádza veľká záhrada so záhradným altánkom, terasa s posedením a možnosťou grilovania, opekania na ohnisku alebo varenia gulášu v kotlíku. Parkovanie je možné priamo vo dvore pre 4 autá. Chalupa Horovce sa nachádza v obci Horovce v okrese Púchov, v Trenčianskom kraji. Obec je súčasťou regiónov Biele Karpaty, Javorníky, Považie a Strážovské vrchy. V tejto lokalite sú dobré možnosti pre turistiku. Vyjdete na Vršatecké bralá, Hrad Lednica, Červenokamenské bralo a Púchovskú skalu. Muzejné typy zaujme Slovenské sklárske múzeum, Kaštieľ a Múzeum regiónu Bielych Karpát a Letecké múzeum Slavnica. V lete sa osviežite na kúpalisku v Púchove, Lednických Rovniach a kúpeľoch Nimnica. Rodiny s deťmi sa zabavia v centre Hipoterapia OZ MOMO, kde je možnosť jazdy a kŕmenia koní. Lyžiari si v zime skvele zašportujú v lyžiarskom stredisku Homôlka, Čičmany a Čertov.
Bez stravy
max. 12 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 1.6.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené
16°
Po 15°
Ut 17°
St 19°
Št 20°


Kontakt

Chalupa Horovce
Horovce 207
02062  Horovce (okres Púchov)
Kraj: Trenčiansky
Okres: Púchov
Región: Horné Považie
 49.046244894409, 18.256074786186

Horovce 207
02062  Horovce (okres Púchov)

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia