SK SK
26 hodnotení
Online rezervácia
Apartmány Daniela ponúkajú veľmi príjemné a pokojné ubytovanie v Podhájskej. Dva apartmány sú situované na prízemí a jeden na poschodí.

Apartmány Daniela

Apartmány Daniela ponúkajú veľmi príjemné a pokojné ubytovanie v Podhájskej. Dva apartmány sú situované na prízemí a jeden na poschodí.

Každý apartmán je s balkónom a pekným výhľadom, len 200 metrov od vyhľadávaného termálneho kúpaliska Podhájska s wellness centrom Aquamarín. K dispozícii sú tri apartmány, v každom je spálňa s posteľami a možnosťou prístelky, ideálnou pre dieťa, obývacia časť s možnosťou ďalších prísteliek na rozťahovacom gauči, televízorom a plne vybavenou kuchynkou. Každý apartmán má kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. V apartmánoch je aj priestranný balkón s posedením pre dvoch. V priestoroch apartmánov je pre hostí k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie na internet a bohatý výber slovenských aj českých programov. Parkovanie je priamo pri objekte. Apartmány Daniela sa nachádzajú v známej obci Podhájska v okrese Nové Zámky. Obec je preslávená obľúbeným kúpaliskom, ktoré sa teší priazni rekreantov z rôznych kútov Slovenska, aj z Českej republiky vďaka svojej jedinečnej vode pripomínajúcej účinky slávneho Mŕtveho mora. Čakajú Vás tu aj kvalitné služby a množstvo atrakcií nielen vo forme bazénov, ale aj tobogánového sveta či wellness centra Aquamarín. Objavte aj krásy regiónu Ponitrie a Podunajská nížina napríklad vo forme rekreačnej cykloturistiky. Navštívte kaštieľ v Bardoňove, Požitavské múzeum mlynárstva v obci Vráble alebo Mestské múzeum v Šuranoch. REALIZOVANÉ S FINANČNOU PODPOROU NITRIANSKEHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA.
Bez stravy
max. 16 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 18.2.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Apartmány Daniela
Termálna 930
941 48  Podhájska
Kraj: Nitriansky
Okres: Nové Zámky
Región: Podunajsko, Dolné Pohronie a Poiplie
 48.0949348, 18.3369929

Termálna 930
941 48  Podhájska

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia