SK SK
6 hodnotení
Online rezervácia
Chata pod Kykulou ponúka komfortné celoročné samostatné ubytovanie pre 14 osôb. V chate sú tri 2-lôžkové izby a dve 4-lôžkové izby s televízorom.

Chata pod Kykulou

Chata pod Kykulou ponúka komfortné celoročné samostatné ubytovanie pre 14 osôb. V chate sú tri 2-lôžkové izby a dve 4-lôžkové izby s televízorom.

Chata má 2 kúpeľne s toaletou, pričom jedna z nich disponuje aj práčkou a jednu samostatnú toaletu. Vlastnú stravu si pripravíte v plne vybavenom kuchynskom kúte, v ktorom nechýba aj umývačka riadu. Ten je súčasťou spoločenskej miestnosti s posedením, krbom a televízorom. V suteréne. nájdete vináreň s vínnym archívom a pivným výčapom. V celom objekte je dostupná sieť WiFi. V exteriéri je pripravená terasa aj uzavretý altán s grilom a posedením. O dokonalý relax sa postará infra a fínska sauna a kúpacia kaďa. Voľné chvíle strávite aj hraním biliardu. Vaše autá zaparkujete priamo pri objekte. Chata pod Kykulou je situovaná na východnom okraji obce Oščadnica v nádhernom prostredí Kysuckých Beskýd, v Žilinskom kraji, okres Čadca. V blízkosti objektu sa v zime otvára známe lyžiarske stredisko Veľká Rača, ktoré sa v lete mení na miesto plné zábavy. Jeho súčasťou je Bike Park, bobová dráha, trampolíny, lanový park či možnosť požičania kolobežiek. V okolí podniknete výlet na rozhľadňu Dedovka, do Vlastivedného múzea či na letné kúpalisko v Čadci. Milovníci hôr sa vyberú na túru na Veľkú Raču a objavia kamenné gule Megoňky. Nevynechajte ani návštevu Slovenského orloja či Terchovej so sochou Juraja Jánošíka.
Bez stravy
max. 14 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 18.10.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Chata pod Kykulou
Oščadnica 1749
023 01  Oščadnica
Kraj: Žilinský
Okres: Čadca
Región: Kysuce
 49.43815271546, 18.948665075004

Oščadnica 1749
023 01  Oščadnica

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia