SK
0 hodnotení
Apartmán PIKK nájdete v bytovom dome Pikk. Ponúkame ubytovanie počas celého roka v dvojizbovom apartmáne s rozlohou 56 m².

Apartmán PIKK

Apartmán PIKK nájdete v bytovom dome Pikk. Ponúkame ubytovanie počas celého roka v dvojizbovom apartmáne s rozlohou 56 m².

Pre hostí je pripravená spálňa s manželskou posteľou a drevenou postieľkou. V spoločenskej miestnosti sa nachádzajú dve prístelky, LCD televízor. Hostia môžu využívať aj kuchynskú linku s keramickou varnou doskou, rúrou na pečenie, chladničkou s mrazničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a hriankovačom. V apartmáne je kúpeľňa a samostatná toaleta. Využívať môžete aj sušič na vlasy, vysávač alebo dáždnik. K dispozícii je pripojenie na internet. Apartmán má priestranný balkón s posedením. Apartmán nájdete na 3. poschodí. Parkovanie je možné neďaleko na slepej ulici, ktorá vedie do známeho hotela. 150 m je k dispozícii spoplatnené strážené parkovisko. Apartmán PIKK sa nachádza v kúpeľnom mestečku Trenčianske Teplice. Nájdete nás priamo v historickom centre mesta. Známe kúpele sú ideálne na relax aj liečebné pobyty. V júni sa tu každoročne koná filmový festival. Milovníci histórie odcenia vzdialenosť k Trenčianskemu hradu, hradu Ilava alebo k zrúcanine Súča. V areáli kúpeľného parku je Labutie jazero, kde je možnosť člnkovania. Okolitý lesopark je ideálnym miestom na prechádzky. V meste sa nachádzajú tenisové kurty, ihrisko na futbal, volejbal, stolný tenis, minigolf. 15 km je vzdialená obec Slávnica s možnosťou vyskúšania si parašutizmu. Možnosť jazdy na koni je v Žrebčíne Motešice alebo v obci Omšenie. Z okna je výhľad na Trenčiansku elektrickú železnicu.
Bez stravy
max. 4 osoby

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 9.6.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené
Ne 13°
Po 12°
Ut 14°
St 15°


Kontakt

Apartmán PIKK
Nádražná ulica 1830/10
914 51  Trenčianske Teplice
Kraj: Trenčiansky
Okres: Trenčín
Región: Stredné Považie
 48.91129, 18.167582

Nádražná ulica 1830/10
914 51  Trenčianske Teplice

Zobraziť viac

tipy na zážitok v okolí Podujatia