SK SK
28 hodnotení
Online rezervácia
Penzión Bartal bol postavený v roku 2004 a ponúka celoročné ubytovanie. K dispozícii je 11 apartmánov s dvojlôžkovou spálňou a balkónom.

Penzión Bartal

Penzión Bartal bol postavený v roku 2004 a ponúka celoročné ubytovanie. K dispozícii je 11 apartmánov s dvojlôžkovou spálňou a balkónom.

V apartmáne sa nachádza aj plne vybavená kuchyňa, kde je k dispozícii tiež rozkladacia pohovka pre dve osoby. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa s toaletou a sprchovacím kútom a pripojenie na sieť WiFi. V penzióne sa nachádza aj spoločenská miestnosť s posedením, krbom a televízorom. V exteriéri je pre hostí pripravené posedenie v záhrade s jazierkom, altánok a gril. Deti sa potešia prítomnosti ihriska s pieskoviskom, šmýkačkou, trampolínou a hojdačkami. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte. Penzión Bartal je situovaný v príjemnom prostredí mesta Veľký Meder. Termálne kúpalisko je od objektu vzdialené len 80 m. Nachádzajú sa na ňom vnútorné a vonkajšie bazény, vodné atrakcie, ihriská a reštauračné zariadenia. O oddych sa postará wellness centrum s vírivkami, saunami a kozmetickým salónom. V okolí sa oplatí navštíviť obec Kolárovo s lodným mlynom, Chránený areál Dropie alebo Malkia Park v Orechovej Potôni s exotickými zvieratami. Špeciálna ponuka: Zážitková túra po Dunaji Každého turistu túžiaceho po dobrodružstve srdečne pozývame na celodenný výlet po Dunaji. Kto miluje prírodu, určite nebude sklamaný!
Bez stravy
max. 44 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 23.8.2022
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené


Kontakt

Penzión Bartal
Turistická 3341/8
932 01  Veľký Meder
Kraj: Trnavský
Okres: Dunajská Streda
Región: Podunajsko
 47.844820991638, 17.761382572353

Turistická 3341/8
932 01  Veľký Meder

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia