42 hodnotení
Rodinný Kamzík resort je súčasťou rovnomenného štýlovo zariadeného rezortu, ku ktorému patrí aj vila a apartmány. K pobytu hostí je v penzióne určených 13 dvoj-, troj- a štvorlôžkových izieb s možnosťou prístelky.

Kamzík resort

Rodinný Kamzík resort je súčasťou rovnomenného štýlovo zariadeného rezortu, ku ktorému patrí aj vila a apartmány. K pobytu hostí je v penzióne určených 13 dvoj-, troj- a štvorlôžkových izieb s možnosťou prístelky.

Každá izba disponuje vlastnou kúpeľňou a toaletou, televízorom so satelitným príjmom a v niektorých nájdete tiež hydromasážnu vaňu alebo balkón. Špeciálne rodinám s deťmi sú venované dva podkrovné apartmány, ku ktorým patrí vlastná kúpeľňa s vaňou a toaletou, televízor so satelitom a balkón. V cene ubytovania je zahrnutá polpenzia, ktorá pozostáva z raňajok formou bufetových stolov a večere zloženej z polievky a výberom z dvoch menu. Využiť môžete aj našu vilu Kamzík, ktorá komfortne ubytuje až 14 osôb. Jej súčasťou sú 4 spálne s vlastnou kúpeľňou s toaletou a televízorom. K jej vybaveniu patrí aj spoločenská miestnosť a kuchynský kút. Vila je vhodná pre rodiny s deťmi alebo väčšie skupiny hostí a priateľov. Skvelý relax v penzióne dožičí sekcia wellness s fínskou saunou, hydromasážnou vaňou a ponukou masáží. Ani deti sa nudiť nebudú vďaka tunajšiemu detskému kútiku a ihrisku s pieskoviskom. Parkovací priestor pre 25 áut je sústredený priamo pri objekte, ktorý disponuje na celej ploche WiFi pripojením na internet. Využiť sa ubytovanie oplatí aj pre konanie rodinných a firemných akcií, lyžiarskych kurzov či tradičných posedení za zvukov goralskej hudby. Kamzík resort sídli v rázovitej goralskej obci Ždiar, z ktorej sa naskytajú dychberúce pohľady na Belianske Tatry, ktoré zároveň vynikajú pestrou škálou turistických možností, ako napríklad náučný chodník Monkova dolina – Kopské sedlo či Belianska jaskyňa. V zimnom období vám tunajšia dovolenka dopraje fantastickú lyžovačku v strediskách Bachledova dolina, Strednica a Strachan. K tým vás od penziónu pohodlne prepraví skibus a ako jeho hostia v nich máte nárok na zľavu, podobne ako v prípade návštevy aquaparku Aquacity Poprad. Počas vášho pobytu odporúčame vstúpiť tiež do múzea Ždiarsky dom, kde sa dozviete všeličo zaujímavého ohľadom obecných zvykov, tradícií a kultúry.
Bez stravy, S raňajkami, S obedom, S večerou, S polpenziou, S plnou penziou
max. 64 osôb

Doplňujúce informácie


Dohovoríte sa: Slovensky
Ubytovanie: V objekte

Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 11.11.2021
Zdroj: hauzi.sk

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené
Ne
Po
Ut


Kontakt

Kamzík resort
Ždiar 513
05955  Ždiar
Kraj: Prešovský
Okres: Poprad
Región: Spiš, Tatry
 49.2753045, 20.242196

Ždiar 513
05955  Ždiar

Zobraziť viac


tipy na zážitok v okolí Podujatia