• GoShop
 • Balíček pre KAMOŠKU

Balíček pre KAMOŠKU

Krajina pôvodu: Slovensko

6 položiek v balíčku
Tajomstvo mladosti mix 5 druhov + arónia (135g) Čaj jahoda a bobuľové ovocie DÓZA (125g) Tabuľková čokoláda Basic mliečna s kryštalickou ružou (70g) Medové cukríky s lipovým kvetom TUBUS (120g) Hron - Polosladké (750ml) Sirup Malina & Ruža (350ml)
Kamoška, to je tá čo má vždy kopu bláznivých nápadov, za ktoré by sa nemusel hanbiť ani najsledovanejší youtuber. Pripravená kedykoľvek na vyplakanie sa na rameni, či riadny žúr alebo chillový filmový večer v hlavnej úlohe s Bradom Pittom? Gratulejeme, to je tá správna kamoška.

Na sklade
 • Vašu cestu utuženia priateľstva začnite v piatok po práci s polosladkým ružovým odrody Devín, ktoré dodá správnu náladu pred nočným žúrom. K nemu si otvorte lyofilizované ovocie „Tajomstvo mladosti“, balíček obsahuje aróniu, višňu, černicu, marhuľu, jahodu a čučoriedku. V kabelke sa určite nestratia medové cukríky s príchuťou lipového kvetu. Po ťažkom piatkovom večeri si treba trošku oddýchnuť na pyžamovej párty so sledovaním filmov. V zime si uvarte skvelý čaj v kombinácii jahoda a bobuľové ovocie. Ak je práve vonku dusný letný večer osvieženie prinesie džbán malina a ruža od Herbertu, nezabudnite dozdobiť sviežim ovocím. Občas sa povoľuje zhrešiť vo forme čokolády, najmä ak ide o ručne robený kúsok ozdobený ružou z dielne DP Chocolate. Tak ju odmeň týmto skvelým balíčkom od Slovenských lokálnych producentov, ona si to predsa zaslúži, veď ty už vieš za čo ...


  Tajomstvo mladosti mix 5 druhov + arónia

  Tajomstvo mladosti mix 5 druhov + arónia

  (135g)

  Ovocie sušené mrazom je 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže je takmer identické s pôvodným ovocím. Je bez konzervantov. Môže byť rehydrované alebo konzumované priamo. Ideálne do müsli, jogurtov, sorbetov, smoothies, pre kulinárske špeciality a pečenie.


  Čaj jahoda a bobuľové ovocie DÓZA

  Čaj jahoda a bobuľové ovocie DÓZA

  (125g)

  Výrobca čajov a syrupov z lokálnych surovín, Vás pozýva do svojho čajového sveta. Inšpirovali sa tradíciou našich predkov, ktorú vyšperkovali do detailov a zručnosťou čajových majstrov dosiahli výsledok nezameniteľnej edície slovenských čajov. Nech sa páči, ochutnajte, ako sa snúbia tóny Slovenska a sveta vo vyváženej chuti. Ochutnajte čaj, ktorý si zamilujete.


  Tabuľková čokoláda Basic mliečna s kryštalickou ružou

  Tabuľková čokoláda Basic mliečna s kryštalickou ružou

  (70g)

  DP Chocolate je slovenská rodinná firma a remeselnou výrobou čokolády sa zaoberáme viac ako 10 rokov. Používa tradičné výrobné postupy a kladie vysoký dôraz na kvalitu surovín. Ich výrobky sú vždy čerstvé, chutné a zároveň estetické. Vychádzajú vždy zo základných surovín bez použitia polotovarov a bez pridania konzervantov. Práve preto majú nich výrobky prirodzenú a autentickú chuť.


  Medové cukríky s lipovým kvetom TUBUS

  Medové cukríky s lipovým kvetom TUBUS

  (120g)

  Lízanky a cukríky značky beeLOL sú vyrobené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenského výrobcu, trstinový cukor je nerafinovaný, citrónová šťava je vždy čerstvá. Sušené bylinky, plody, koreniny a silice dodávajú našim produktom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie. Výrobky a ich obaly sú šetrné k zdraviu i k prírode.


  Hron - Polosladké

  Hron - Polosladké

  (750ml)

  Rodinné vinárstvo zo Šenkvíc vylisovalo prvé bobule v roku 2012, a tak sa zrodil príbeh Carpate Diem. Len z toho najkvalitnejšieho hrozna z vlastných viníc, vie vzniknúť víno, ktoré ocenia praví fajnšmekri. Moderné vinárstvo, progresívne technológie a partička ľudí, ktorí makajú vo vinohrade v zime i v lete. Aj preto sa môžu popýšiť prívlastkom "vína bez histamínu".


  Sirup Malina & Ruža

  Sirup Malina & Ruža

  (350ml)

  Herbert Sirupy je firma, ktorá vznikla z lásky k tradičnému remeslu, prírode, inšpirovaná rôznorodosťou súčasnej barovej a kulinárskej scény. Know-how a metóda spracovania vychádzajú zo starých postupov našich predkov a vlastných skúseností . Neustále experimentujú a získavajú nové poznatky. Všetko sa začalo v roku 2010 v jednom malom hrnci. Dnes je za Herbertom komunita ľudí, ktorí pre vás vo výrobe kombinujú prvotriedne ingrediencie ktoré možno nečakáte, no veríme, že si ich zamilujete.

 • Recenziu môže napísať iba registrovaný užívateľ.

  Prihlásiť sa Registrovať sa


Mohlo by vás ešte zaujímať

Potvrdenie veku

Niektoré balíčky môžu obsahovať alkohol. Pokračovaním na túto stránku súhlasíte, že ste dovŕšili vek minimálne 18 rokov.