• GoShop
 • Balíček pre KÁVIČKÁRA

Balíček pre KÁVIČKÁRA

Krajina pôvodu: Slovensko

6 položiek v balíčku
Čokoláda & chilli - kávový špeciál (500ml) Medové cukríky s kávou TUBUS (120g) Bonboniéra Special Coffee Collection ESPRESSO (90g) Medvedia túžba (250g) Slowtella kávová (250g) Káva CUBA (250g)
Neochotný, nevrlý je ten ..... náš kolega. Potom sa však všetko zmení keď sa kávy naglgá. Behá lieta, vybavuje, vďaka káve predsa žije. Toto je ten správny balíček, uspokojí jeho kávový koníček.

Na sklade
 • Pre tvora ktorý bez svojej kávy ani z domu nevylezie sme pripravili ozajstné špeciality. Ku káve sa vždy hodí malá sladkosť. Jeho jemné chuťové poháriky precízne rozoznávajúce sladkosť, horkosť, či ovocné tóny poteší bonboniéra Special coffe collection od DP Chocolate. Svoj ranný chlebík si natrie exkluzívnym džemom zvaným „Medvedia túžba“, okúzľujúca chuť sladkých čučoriedok v kombinácií s portským, škoricou a klinčekmi v ňom zanechá pocit, po ktorom bude neprestajne túžiť. Ak si nebude môcť dopriať svoj dúšok kávy, „absťák“ mu zaženú medové cukríky s kávou, samozrejme zo slovenského medu. Prejdime k tomu najdôležitejšiemu, teda káve. Pri Bratislave nám s láskou praží pražiareň Zlaté zrnko svoju horkastú Cubu, ocenenú dvoma hviezdami v prestížnej súťaži Great Taste. Do balíčka pribalíme aj kávový špeciál „Chocolate & Chilli“ od Juraja spod Tatier, ktorý robí tie najlepšie kávové sirupy široko ďaleko. Ak si teraz dostal chuť na kávu, si Kávičkár, tak si teda objednaj hneď dva balíky, jeden pre seba a druhý ako darček. � Kúpou balíčka podporíš slovenských výrobcov, ďakujeme.


  Čokoláda & chilli - kávový špeciál

  Čokoláda & chilli - kávový špeciál

  (500ml)

  Firma BROWN&Co. Syrups vznikla v roku 2018, kedy jej zakladateľ Juraj Iždinský premýšľal, čo so životom a popri tom hľadal sirupy do jeho prevádzok, ktoré by spĺňali nároky na kvalitu a chuť. Niežeby takého sirupy na trhu neboli, no hľadali také, s ktorými by vedeli ďalej pracovať v kávach, cocktailoch a neboli by obmedzení čisto ovocným výberom sirupov na trhu. Dnes ich portfólio obsahuje kávové špeciály, barové basic sirupy a aj sezónne ovocno-bylinkové sirupy.


  Medové cukríky s kávou TUBUS

  Medové cukríky s kávou TUBUS

  (120g)

  Lízanky a cukríky značky beeLOL sú vyrobené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenského výrobcu, trstinový cukor je nerafinovaný, citrónová šťava je vždy čerstvá. Sušené bylinky, plody, koreniny a silice dodávajú našim produktom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie. Výrobky a ich obaly sú šetrné k zdraviu i k prírode.


  Bonboniéra Special Coffee Collection ESPRESSO

  Bonboniéra Special Coffee Collection ESPRESSO

  (90g)

  DP Chocolate je slovenská rodinná firma a remeselnou výrobou čokolády sa zaoberáme viac ako 10 rokov. Používa tradičné výrobné postupy a kladie vysoký dôraz na kvalitu surovín. Ich výrobky sú vždy čerstvé, chutné a zároveň estetické. Vychádzajú vždy zo základných surovín bez použitia polotovarov a bez pridania konzervantov. Práve preto majú nich výrobky prirodzenú a autentickú chuť.


  Medvedia túžba

  Medvedia túžba

  (250g)

  Predstavujeme vám Gentlejam, v ktorom si vychutnáte božskú chuť čerstvého ovocia, voňavého korenia a prémiového alkoholu. Najvýstižnejšie možno tieto produkty vystihnúť slovami zakladateľky Ivety Hrabovskej: "Boh stvoril vodu, človek víno, a my Gentlejam" !


  Slowtella kávová

  Slowtella kávová

  (250g)

  Slowlandia je krajina, kde sa veci robia pomaly, poctivo, s dôrazom na kvalitu, udržateľnosť, tradíciu a zdravie. Tu sa vytvárajú výnimočné produkty z prémiových orechov, kakaa, zdravých sladidiel a vyberaných surovín. Budeme radi, ak ich aj vy s hrdosťou ponúknete či darujete tým, na ktorých Vám záleží. Aj v malej krajine sa predsa dajú robiť svetové veci.


  Káva CUBA

  Káva CUBA

  (250g)

  Zlaté zrnko znamená výberové kávy z celého sveta, táto remeselná pražiareň prináša to najlepšie, čo svet kávy ponúka. Svedčí o tom aj množstvo ocenení Great Taste a mnohé ďalšie. Tu sa praží káva pôvodom od farmárov, namiešaná podľa chutí zákazníkov. Férové ceny pre farmárov pre udržateľnosť produkcie a rozvoj pestovateľov kávy sú pre Zlaté Zrnko kľúčové, tak ako chuť a kvalita.

 • Recenziu môže napísať iba registrovaný užívateľ.

  Prihlásiť sa Registrovať sa


Mohlo by vás ešte zaujímať

  Potvrdenie veku

  Niektoré balíčky môžu obsahovať alkohol. Pokračovaním na túto stránku súhlasíte, že ste dovŕšili vek minimálne 18 rokov.