• GoShop
 • Balíček DOMÁCA KARANTÉNA

Balíček DOMÁCA KARANTÉNA

Krajina pôvodu: Slovensko

7 položiek v balíčku
Sirup Levanduľa & Čučoriedka (350ml) Slivky (28g) Marcipán v horkej čokoláde (2x16g) Kokosové tyčinky mango, kakao a natural (3x40g) Slowtella malá (50g) Medové cukríky s EUKALYPTOM (70g) Čaj - Medovka lekárska (30g)
Opatrenia sa nám uvoľňujú, ale množstvo z nás je stále doma. Dôvodov je veľa... Tento balíček sme vytvorili aby si si spríjemnil karanténu, spoznal slovenských výrobcov o ktorých si možno ani nevedel a podporil ich.

Na sklade
 • Oslaď si život našim sladkým balíčkom. Ručne robený marcipán v horkej čokoláde, medové cukríky s príchuťou eukalyptu alebo kokosové tyčinky s kakaovou, mangovou, či prírodnou príchuťou. Vychutnaj si tieto dobroty pri telke, pri práci, hlavné je aby si si na chvíľu osladil život. To ale nie je všetko, mrazom sušené slivky alebo malá super oriešková Slowtella sú tiež súčasťou balíčka. Aby sme nezabudli na pitný režim, vložíme ti do balíčka macerovaný sirup Levanduľa & Čučoriedka, pred spaním ti padne vhod čaj z medovky, ktorá vyrástla v Tatrách pod Kriváňom. Kúpou balíčka pomôžeš slovenským producentom, ktorí s láskou vyrábajú tieto produkty.


  Sirup Levanduľa & Čučoriedka

  Sirup Levanduľa & Čučoriedka

  (350ml)

  Herbert Sirupy je firma, ktorá vznikla z lásky k tradičnému remeslu, prírode, inšpirovaná rôznorodosťou súčasnej barovej a kulinárskej scény. Know-how a metóda spracovania vychádzajú zo starých postupov našich predkov a vlastných skúseností . Neustále experimentujú a získavajú nové poznatky. Všetko sa začalo v roku 2010 v jednom malom hrnci. Dnes je za Herbertom komunita ľudí, ktorí pre vás vo výrobe kombinujú prvotriedne ingrediencie ktoré možno nečakáte, no veríme, že si ich zamilujete.


  Slivky

  Slivky

  (28g)

  Ovocie sušené mrazom je 100% čisté ovocie, z ktorého je odstránená voda. Je chrumkavo vysušené, zachováva si farbu, chuť a až 98% výživových hodnôt, takže je takmer identické s pôvodným ovocím. Je bez konzervantov. Môže byť rehydrované alebo konzumované priamo. Ideálne do müsli, jogurtov, sorbetov, smoothies, pre kulinárske špeciality a pečenie.


  Marcipán v horkej čokoláde

  Marcipán v horkej čokoláde

  (2x16g)

  DP Chocolate je slovenská rodinná firma a remeselnou výrobou čokolády sa zaoberáme viac ako 10 rokov. Používa tradičné výrobné postupy a kladie vysoký dôraz na kvalitu surovín. Ich výrobky sú vždy čerstvé, chutné a zároveň estetické. Vychádzajú vždy zo základných surovín bez použitia polotovarov a bez pridania konzervantov. Práve preto majú nich výrobky prirodzenú a autentickú chuť.


  Kokosové tyčinky mango, kakao a natural

  Kokosové tyčinky mango, kakao a natural

  (3x40g)

  Tento príbeh sa začal vášňou pre cestovanie. Nové chute, exotické jedlá a zdravý životný štýl zmenil život aj Andrei, ktorá zanechala úspešnú kariéru v New Yorku a začala písať svoj kokosový príbeh. Zamilovala sa do chuti kokosových produktov, my sme radi, že ich priniesla aj k nám.


  Slowtella malá

  Slowtella malá

  (50g)

  Slowlandia je krajina, kde sa veci robia pomaly, poctivo, s dôrazom na kvalitu, udržateľnosť, tradíciu a zdravie. Tu sa vytvárajú výnimočné produkty z prémiových orechov, kakaa, zdravých sladidiel a vyberaných surovín. Budeme radi, ak ich aj vy s hrdosťou ponúknete či darujete tým, na ktorých Vám záleží. Aj v malej krajine sa predsa dajú robiť svetové veci.


  Medové cukríky s EUKALYPTOM

  Medové cukríky s EUKALYPTOM

  (70g)

  Lízanky a cukríky značky beeLOL sú vyrobené výlučne z prírodných surovín. Včelí med pochádza od slovenského výrobcu, trstinový cukor je nerafinovaný, citrónová šťava je vždy čerstvá. Sušené bylinky, plody, koreniny a silice dodávajú našim produktom lahodnú chuť, príjemnú vôňu a prirodzené zafarbenie. Výrobky a ich obaly sú šetrné k zdraviu i k prírode.


  Čaj - Medovka lekárska

  Čaj - Medovka lekárska

  (30g)

  Vysoká nadmorská výška s alpínskou klímou južných svahov Vysokých Tatier, kde je vhodná pôda, čistý vzduch a dostatok zrážok vytvára priaznivé podmienky pre rast byliniek a drobného ovocia. A práve tu, s dôrazom na ochranu čarokrásnej prírody našich nádherných veľhôr, ekologickým spôsobom pestujú čisté bio produkty špičkovej kvality, z ktorých sa vyrábajú jedinečné bylinkové čaje.

 • Recenziu môže napísať iba registrovaný užívateľ.

  Prihlásiť sa Registrovať sa


Mohlo by vás ešte zaujímať

Potvrdenie veku

Niektoré balíčky môžu obsahovať alkohol. Pokračovaním na túto stránku súhlasíte, že ste dovŕšili vek minimálne 18 rokov.