• GoShop
 • Balíček pre karavanistu

Balíček pre karavanistu

Krajina pôvodu: Slovensko

5 položiek v balíčku
Bambusová zubná kefka (modrá) Fiamma Soft toaletný papier (6 pack) Tričko GoSlovakia Black Edition (veľkosť M) Chémia pre karavan WC Aqua Kem blue (2L) Chémia pre karavan Aqua Rinse Koncentrát (0,75 l)
Tento tematický balíček vhodný pre každého karavanistu a karavanistku. Svojím obsahom je praktický a zároveň vtipne tematický. Tričko je zo špeciálnej edície GoCamping.

69 €
57 €
Na sklade
 • .
  Bambusová zubná kefka

  Bambusová zubná kefka

  (modrá)

  Ecoheart nie je len obyčajná kefka. Je to myšlienka. Myšlienka zmeniť svoje okolie a tým svet k lepšiemu. Práve tá prišla na um Romanovi Kovacsovi – mladému vyštudovanému environmentalistovi. Pri Ecoheart je snaha o znižovanie podielu plastov v našom okolí prvoradá. Kefky sú vyrobené z bambusového, ručne opracovaného dreva, ktoré je samo o sebe rýchlo rastúcim, obnoviteľným zdrojom.


  Fiamma Soft toaletný papier

  Fiamma Soft toaletný papier

  (6 pack)

  6 kotúčov, 2-vrstvové, kotúče s 300 listami.


  Tričko GoSlovakia Black Edition

  Tričko GoSlovakia Black Edition

  (veľkosť M)

  Karavanistická sezóna je v plnom prúde a Ty ešte nevieš, čo si dáš na seba? Obleč si GO tričko zo špeciálnej edície pre uvedenie aplikácie GoCamping.


  Chémia pre karavan WC Aqua Kem blue

  Chémia pre karavan WC Aqua Kem blue

  (2L)

  Aqua Kem Blue je veľmi výkonná a ľahko použiteľná sanitárna prísada. Doplnok pre nádrž na zachytávanie odpadu ponúka najlepší štandard výkonu pre vašu kazetu alebo prenosné WC.


  Chémia pre karavan Aqua Rinse Koncentrát

  Chémia pre karavan Aqua Rinse Koncentrát

  (0,75 l)

  Aqua Rinse Concentrate kombinuje výkon so sviežosťou. Umožňuje efektívnejšie splachovanie toalety a udržuje čistú vodu na splachovanie.

 • Recenziu môže napísať iba registrovaný užívateľ.

  Prihlásiť sa Registrovať sa

Potvrdenie veku

Niektoré balíčky môžu obsahovať alkohol. Pokračovaním na túto stránku súhlasíte, že ste dovŕšili vek minimálne 18 rokov.