RETRO THERMAL DIAKOVCE

1 hodnotenie
Autokemping ponúka ubytovanie na trávnatej ploche v stanoch, karavanoch a obytných prívesoch. Má budovu so samostatnými sociálnymi zariadeniami, kuchynkou a práčovňou. Je súčasťou areálu termálneho kúpaliska s možnosťou pripojenia sa na elektrickú prípojku. Pre návštevníkov autokempingu vieme zabezpečiť ubytovanie po celý rok.

RETRO THERMAL DIAKOVCE

Autokemping ponúka ubytovanie na trávnatej ploche v stanoch, karavanoch a obytných prívesoch. Má budovu so samostatnými sociálnymi zariadeniami, kuchynkou a práčovňou. Je súčasťou areálu termálneho kúpaliska s možnosťou pripojenia sa na elektrickú prípojku. Pre návštevníkov autokempingu vieme zabezpečiť ubytovanie po celý rok.

Návštevníci môžu okrem bazénov využívať stravovacie zariadenie reštaurácie a bufetov, kde si všetci môžu vybrať z bohatej ponuky teplých jedál a rýchleho občerstvenia. Je tu možnosť varenia v prírode, kde sú vyhradené miesta na grilovanie s murovaným krbom a sedením. Použitie prenosných grilov a roštov ponúkaných v obchodnej sieti je povolený.


UBYTOVANIE

Drevené chatky

Drevené chatky ponúkajú ubytovanie za skvelú cenu v areáli termálneho kúpaliska. Chatky sú zariadené dvoma posteľami s bielizňou s možnosťou prístelky, stolom, stoličkami a umývadlom so studenou vodou. Spoločné sociálne zariadenie a kuchyňa sú zabezpečené v areáli kempu. Chatky majú vlastnú terasu. Sú vhodné pre menej náročných klientov, ktorí uprednostňujú trávenie času v prírode pri bazénoch. Parkovanie je možné pri chatkách.


Rekreačné chatky typu Okál

Rekreačné chatky typu Okál sa skladajú z dvoch ubytovacích jednotiek, sú jednoducho zariadené štyrmi posteľami s bielizňou, skriňou, majú osobitné WC, umývadlo a sprchový kút so studenou a teplou pitnou vodou. Pred chatkou je terasa. Sú vhodné pre menej náročných klientov, ktorí uprednostňujú trávenie času v prírode pri bazénoch. Parkovanie je možné pri chatkách.


Turistická ubytovňa RETRO

Ubytovňa sa nachádza v areáli kúpaliska a poskytuje ubytovanie s nižším štandardom. Tvoria ju dve poschodia. Izby sú 2 a 3 posteľové s možnosťou prístelky, vybavené skriňou, stolom, stoličkami. Spoločné sociálne zariadenie sa nachádza na každom poschodí. Na prízemí je k dispozícii spoločenská miestnosť a spoločná kuchynka vybavená stolom, stoličkami, kuchynskou linkou s riadom, dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnkou a rýchlovarnou kanvicou. Spoločenská miestnosť disponuje televízorom a funkčným nábytkom. Pred ubytovacím zariadením sa nachádza parkovisko pre ubytovaných hostí. Ubytovňa je vhodná pre skupinu priateľov, i pre mladé páry.


STRAVOVANIE
• rýchle občerstvenie v drevenici s klasickou ponukou jedál a nápojov – lángoše, palacinky, kebab, ryby• pizzéria a kaviareň s terasou s bohatou ponukou jedál a nápojov a pizze

• koktail bar pri bazénoch ponúka miešané alkoholické a nealkoholické nápoje, nanuky a točenú zmrzlinu


Kúpalisko disponuje štyrmi bazénmi, ktoré sú prevádzkované sezónne od 8.7. do 15.9.:

• Detský bazén pre deti do 6 rokov

• Detský bazén pre deti do 4 rokov

• Plavecký bazén• Oddychový bazén so strieškou, ležadlami a vodnými tryskami


Oddychový bazén má rozmery 35 x 25 m, hĺbka od 120 cm do 140 cm. V strede sa nachádza strieška s vodnými tryskami a po okrajoch bazéna je sedenie a ležadlá vo vode.

Plavecký bazén má rozmery 15 x 25 m, hĺbka 160 cm.

Detský bazén pre deti do 6 rokov s pozvoľným vstupom má rozmery 10 x 10 m, hĺbka 0,35 až 0,80 m. Celkový objem 40 m³, kapacita 40 osôb. V detskom bazéne sa nachádza hríbik s chrličom vody a dvoma masážnymi prúdmi.

Detský bazén pre deti do 4 rokov s pozvoľným vstupom má rozmery 7 x 3,5 m, hĺbka 0,40 m. Deti v bazéne sú chránené pred slniečkom tieniacou plachtou. Celkový objem 9,8 m³, kapacita 13 osôb.

Aktualizované dňa: 5.6.2019

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené
10°
Po 12°
Ut 12°
St 13°


Kontakt

Telefón: +421 911 815 990
Webová stránka: retrothermaldiakovce.eu
RETRO THERMAL DIAKOVCE
Diakovce 847
92581  Diakovce
Kraj: Nitriansky
Okres: Šaľa
 48.134974, 17.784383

Diakovce 847
92581  Diakovce

Zobraziť viac


tipy na zážitok v okolí Podujatia