SK SK
0 hodnotení
Naša obec v jej súčasnej podobe existuje už 50 rokov a tvoria ju štyri skoršie samostatné usadlosti. Najprv boli zlúčené bývalé obce Malý Máger a Tonkovce, ku ktorej jednotke neskoršie boli pripojené dediny Eliášovce a Vojtechovce. Pod spoločným názvom Nový Život fungujúca administratívno-správna jednotka sa zachovala aj po tzv. nežnej revolúcii.

Obec Nový Život

Naša obec v jej súčasnej podobe existuje už 50 rokov a tvoria ju štyri skoršie samostatné usadlosti. Najprv boli zlúčené bývalé obce Malý Máger a Tonkovce, ku ktorej jednotke neskoršie boli pripojené dediny Eliášovce a Vojtechovce. Pod spoločným názvom Nový Život fungujúca administratívno-správna jednotka sa zachovala aj po tzv. nežnej revolúcii.

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí

Akceptované platby: Hotovosť
Dohovoríte sa: Slovensky

Vhodné pre: Deti, Rodiny s deťmi, Seniorov, Hendikepovaných, Cyklistov, Mládež, Dospelých
Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 1.4.2020

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené

Kontakt

Telefón: +421 918 574 678
Webová stránka: novyzivot.sk
Obec Nový Život
Obecný úrad Nový Život
930 38  Nový Život
Kraj: Trnavský
Okres: Dunajská Streda
Región: Podunajsko, Horný Žitný ostrov
 48.1154, 17.466259

Lokalita Nový Život

Obecný úrad Nový Život
930 38  Nový Život

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia