Interaktívne s mapou:

obľúbené
zdieľaj na
0 0 hodnotení

Hodnoť a podpor Slovensko

Hlasovaním môžeš získať body, ktoré ťa potešia pri nákupe na našom e-shope. Ak máš chuť podporiť regionálnych výrobcov alebo pomôcť nášmu životnému prostrediu, aj toto je jednou z ciest ako na to. Body môže zbierať len prihlásený užívateľ, preto sa pred hodnotením nezabudni prihlásiť.

Ako sa dá ešte inak získať body?

Pohoda Festival 2019

Kultúra Pre deti Pre rodinu
Tri dni preplnené radosťou, kedy sa dobré pocity odrážajú v hviezdnom, rozmanitom line-upe.

Program:

Urpiner stage

Štvrtok:

19:00 - 20:00 Lola Marsh IL
21:30 - 22:30 The 1975 GB
00:00 - 01:00 Skepta GB

Piatok

13:30 - 14:30 Ida Kelarová a Čhavorenge a Česká filharmonie CZ
15:50 - 16:50 Morgan Heritage US
18:10 - 19:10 Mac DeMarco CA
20:30 - 21:30 The Roots US
22:50 - 23:50 Lykke Li SE
05:00 - 06:00 Muzička SK

Sobota

13:30 - 14:30 ZOHRA – Afghan Women's Orchestra AF
15:50 - 16:50 Bazzookas NL
18:10 - 19:10 Korben Dallas SK
20:30 - 21:30 Charlotte Gainsbourg GB
22:50 - 23:50 Liam Gallagher GB
05:00 - 06:00 La Fanfarria del Capitán AR


Orange stage

Štvrtok
20:10 - 21:20 The Plastic people of The Universe a Filharmonie Brno: Co znamená vésti koně (CZ) CZ
22:45 - 23:45 Bolo nás jedenásť SK

Piatok
14:40 - 15:40 Walter Schnitzelsson SK
17:00 - 18:00  Calypso Rose TT
19:20 - 20:20 Amadou & Mariam and Blind boys of Alabama US /ML
21:40 - 22:40 Lianne La Havas GB
00:00 - 01:00 Michael Kiwanuka GB

Sobota
14:40 - 15:40 Bukahara DE
17:00 - 18:00 Emmanuel Jal & Nyaruach SS
19:20 - 20:20 Donny Benét AU
21:40 - 22:40 Sofi Tukker US
00:00 - 01:00 Mura Masa GB

SporkaStage

Štvrtok

17:45 - 18:45 Symfonický orchester Slovenského rozhlasu SK
20:10 - 21:20 Para SK
22:45 - 23:45 LUVVER SK
01:15 - 02:30 Vitalic LIVE FR

Piatok

14:40 - 15:40 Gleb SK
17:00 - 18:00 Noga Erez IL
19:20 - 20:20 Ultrazvuk SK
21:40 - 22:40 Pridať do lineupuDeath Grips US
00:00 - 02:00 Jeff Mills US
02:00 - 03:30 Pridať do lineupuVeronica Vasicka US
03:30 - 04:50 Pridať do lineupuNastya Muravyova UA

Sobota

11:00 - 13:00 Street Dance Battle
14:40 - 15:40 Čavalenky SK
17:00 - 18:00 Alyona Alyona UA
19:20 - 20:20 IC3PEAK RU
21:40 - 22:40 Haiku Hands AU
00:00 - 01:00 Little BIG RU
01:30 - 02:30 TOKiMONSTA US
02:30 - 03:45 Dimension GB
03:45 - 04:45 - Changing Faces SK

Nedeľa

07:30 - 09:00 Ekumenická Bohoslužba

Budiš stage

Piatok

13:30 - 14:30 Our Stories SK
15:50 - 16:50 Dream Wife GB
18:10 - 19:10 Vojdi SK
20:30 - 21:30 Snapped Ankles GB
22:50 - 23:50 Viagra Boys SE
01:10 - 02:10 Slobodná Európa SK

Sobota

15:50 - 16:50 Penelope Isles GB
18:10 - 19:10 Raketkanon BE
20:30 - 21:30 Pridať do lineupuShortparis RU
22:50 - 23:50 LIFE GB
01:10 - 02:10 The Wilderness SK

EUrópa stage

Piatok

10:00 - 11:00 Divadlo na tahu: Protest
12:00 - 13:00 Café Európa
13:30 - 14:30 Café Európa: Dezinformácie na Slovensku a v EÚ
15:50 - 16:50 Ještě jsme se nedohodli CZ
18:10 - 19:10 Sink Ya Teeth GB
20:30 - 21:30 The Venopian Solitude MY
22:50 - 23:50 Alxndr London GB
01:10 - 02:10 Shibuya Motors SK

Sobota

10:00 - 11:00 Fekete Seretlek & Studio DAMÚZA: KAR
12:00 - 13:00 Café Európa: Dokážu gitary zachrániť svet?
13:30 - 14:30 Café Európa: Nežný samet?
15:50 - 16:50 Raptor Koch SK
18:10 - 19:10 Cari Cari AT
20:30 - 21:30 KOKOKO! CD
22:50 - 23:50 Sudan Archives SD
01:10 - 02:10 Show Me The Body US



CCC Club

Piatok
14:40 - 15:40 P/\ST CZ
17:00 - 18:00 Umbra RS
19:20 - 20:20 Molr Drammaz PL
21:40 - 22:40 Lightning Glove CZ
00:01:00 Ekman Live NL
02:20 - 03:20 Illnurse FR
03:20 - 04:45 w y m e SK

Sobota

14:40 - 15:40 Hlukár SK
17:00 - 18:00 Juhász Tamás HU
19:20 - 20:20 TraumaTorr CZ
21:40 - 22:40 Lolina RU
00:00 - 01:00 Nídia FR
02:20 - 03:20 Lokier MX
03:20 - 04:45 Matwe SK

SporkaScience&Magic

09:00 - 09:40 Pohodová fyzika
09:55 - 10:25 Čo sa s vami deje počas spánku? CERN: Tomá
10:45 - 11:25 Ako vidieť neviditeľné: vyrobte si vlastnú hmlovú komoru
11:40 - 12:10 Čo nám priniesli CERN a LHC?
12:20 - 12:50 Z čoho sa skladá priestor?
12:50 - 13:30 Fyzika piva
13:50 - 14:35 Slovenská sporiteľňa: Inšpiratívna talkshow Mária Šmýkala
15:50 - 16:50 The Youniverse SK
18:10 - 19:10 Dorota Nvotová SK
20:30 - 21:30 FAKA ZA
22:50 - 23:50 NeferNefer & Burlesque show SK
01:10 - 02:30 B-complex feat. Mondance (Monika Yamamoto, Beshiu, Denisa Mzungu) & Michelle Marvelous & Linde Von Schwärze SK
02:30 - 03:45 John B GB
03:45 - 04:45 The Prophecy SK

Sobota

09:00 - 09:40 Ako vidieť neviditeľné: vyrobte si vlastnú hmlovú komoru
10:00 - 10:30 What's the Matter with Antimatter?
10:40 - 11:10 Tlčúce srdcia galaxií
11:25 - 12:45 Divoká veda
12:20 - 12:50 Neurónové siete, ktoré maľujú ako Picasso
13:00 - 13:30 Pridať do lineupuVône, feromóny a vášeň
13:50 - 14:35 Slovenská sporiteľňa: Inšpiratívna talkshow Mária Šmýkala
15:50 - 16:50 Prečo bocian niekedy mešká
18:10 - 19:10 AKUA NARU USA
20:30 - 21:30 Natalie Sharp (Lone Taxidermist) GB
22:50 - 23:50 NeferNefer & Burlesque show SK
01:10 - 02:10 The Last Days of Jesus & Bratislava Burlesque SK
02:30 -03:30 Virgen María ES
03:30 - 04:45 Ventolin CZ
 

Café Kušnierik

Piatok

14:45 - 15:15 Med SK
17:05 - 17:35 Modré Hory SK
19:25 - 19:55 Karpatskí Pastieri SK

Sobota

14:45 - 15:15 Chalani z chatrče + Gipsy centrum SK
17:05 - 17:35 Vec SK
19:25 - 19:55 Andrea Bučko SK


Garáž

Piatok

00:00 - 00:40 Faktická poznámka SK
01:20 - 02:00 Absolútna nula SK
02:40 - 02:50 7 Minut Strachu SK

Sobota

00:00 - 00:40 Pridať do lineupuNabosoposkle SK
01:20 - 02:00 Small Town Life SK
02:40 -  03:20 Pokora SK

Literárny stan Martinus

Piatok

09:00 - 10:00 Literárny cirkus KK Bagalu
10:00 - 11:00 Modrý Peter
11:00 - 12:30 Anasoft litera 2019
12:30 - 13:15 VLNA / Drewo a srd
13:15 - 14:00 Kapitalks: Neviditeľná staroba
14:00 - 14:30 Ferencz Czinki: Bratislavské metro HU
14:30 - 15:00 M. Hvorecký: Tahiti, utópia
15:00 - 16:00 Mojich tridsať rokov / '89
16:00 - 16:30 Jan Urban - Všem sráčům navzdory
16:30 - 17:00 Ako dejiny vyrozprávať komiksom
17:00 - 18:00 Čau o piatej: Spomienka na Dušana Mitanu
18:00 - 18:30 Čierne diery
18:30 - 19:00 Živena má 150 rokov
19:00 - 20:00 Ako vzniká text piesne?
21:00 - 23:00 Azyl festival

Sobota

09:00 - 10:00 Rozprávkový kvíz Martinusu
10:00 - 11:00 Básne SK/CZ 2018
11:00 - 11:30 Ivona Pekárková - uvedenie zbierky Lepšia verzia seba
11:30 - 12:00 Pavol Rankov: Legenda o jazyku
12:00 - 13:00 Poviedka 2018 a 2019
13:30 - 13:20 Laco Kerata - uvedenie románu Suché roky
13:20 - 13:40 Pocta Kornelovi Földvárimu
13:40 - 14:00 Vlado Janček - uvedenie zbierky Nočných motýľov
14:00 - 15:00 LiteRAPtúra
15:00 - 16:00 Daniel Majling: RUDO
16:00 - 17:00 Simon Mawer: Sklenená izba
17:00 - 18:00 Čau o piatej: Audiopoviedky.sk
18:00 - 18:30 Fabian Saul: Potulky Moskvou
18:30 - 19:00 Viliam Klimáček: Divná doba
19:00 - 19:30 Dorota Nvotová: Fulmaya na rázcestí
19:30 - 21:00 Slam poetry SK/CZ
21:30 - 23:00 Fest Anča 2019


Family park

Piatok

09:00 - 09:45 Family jóga
10:00 - 11:00 Divadlo SpozaVoza: Tesla a priatelia
12:20 - 13:20 Orchester ZUŠ Trenčín + Piarissimo
14:40 - 15:40 Savorenge + detský orchester z Komárna
17:00 - 18:00 Laci Strike & SDA: STRIKEMAN
19:20 - 20:20 CirKus-Kus: Veselá cirkusová škola
20:30 - 21:00 Braňo Jobus: Zberný dvor

Sobota

09:00 - 10:00 ODIVO: Divočiny
10:10 - 11:10 Bratislavské bábkové divadlo: Rozprávky z červenej ponožky
12:20 - 13:20 Džumelec SK
14:40 - 15:40 Kornička SK
17:00 - 18:00 Nové divadlo: Cisárove nové šaty
19:20 - 20:20 Toddler Punk SK
20:30 - 21:00 Recyklovaný orchester: Beat box



Family park - Workshopy

Piatok

09:00 - 19:10 Stan plný hudby / Montessori aktivity / CirKus-Kus: cirkusový workshop / WWF: Eko dielňa
11:10 - 12:10 Návrat: Spokojný rodič 1
13:30 - 14:3
 EDUdrama: Janko Hraško
15:50 - 19:10 Dobrodružstvo ľanového semiačka / Workshop pletenia / Hrnčiarsky kruh

Sobota

09:00 - 19:10 Stan plný hudby / Montessori aktivity / CirKus-Kus: cirkusový workshop / WWF: Eko dielňa
09:00 - 10:00 Návrat: Spokojný rodič 2
11:10 - 12:10 BBD: Rozprávky z červenej ponožky - výtvarná dielňa
13:30 - 14:30 Návrat: Spokojný rodič 3
15:50 - 19:10 Dobrodružstvo ľanového semiačka / Workshop pletenia / Hrnčiarsky kruh
15:50 - 16:50 EDUdrama: Veľrybia speváčka Gréta

Optimistan Nadácie Orange

Piatok
09:00 - 10:00 Pridať do lineupuPo nás suchota
11:00 - 13:00 Spoločné výskumné centrum Európskej komisie + Markus Zohner Arts Company: Divadlo Rádio Frankenstein (English)
13:30 - 14:30 Nadácia Orange: Ja som optimista
15:50 - 16:50 Nadácia Orange + Komenského inštitút: Čo sa v školstve od ’89 (ne)zmenilo?
18:10 - 19:10 Cesty ktoré nevedú do Ríma / Koncert pre Mariana Vargu
20:30 - 21:30 Katarína Brestovanská, Martin Kosorín: D U A L
22:50 - 23:50 22 - dokument z Pohody 2018

Sobota

09:00 - 10:00 Liga za duševné zdravie: O duši a tvorbe
11:00 - 13:00 Spoločné výskumné centrum Európskej komisie + Markus Zohner Arts Company: Divadlo Rádio Frankenstein (English)
13:30 - 14:30 Nadácia Orange + Post Bellum: Niet pamäti bez cashu
15:50 - 16:50 Moldava: 6 rokov po
18:10 - 19:10 Nadácia Orange + Slovenská debatná asociácia: Nauč sa argumentovať!
20:30 - 21:30 Divadlo NUDE: Ľúbim ťa a dávaj si pozor
22:50 - 23:50 22 - dokument z Pohody 2018

.týždeň

Piatok

10:00 - 10:50 Filmový kvíz: Stopy Slovenska v svetovej kinematografii
11:00 - 11:50 Môžu deti z chudoby prospievať v škole rovnako ako tie vaše?
12:00 - 12:50 Čo je v láske a sexe normálne?
13:00 - 13:50 Podcastová revolúcia na Slovensku
14:00 - 14:50 Humorné zákulisné reči
15:00 - 15:50 Polarizácia, dezinformácie a návrat mečiarovských zombie
16:00 - 16:50 Sloboda médií v Európe: Prehrávame boj za pravdu? (EN)
17:00 - 17:50 Pod Lampou – 30 rokov od novembra 1989 a dnešok
18:00 - 18:50 Fotografi ocenení v Slovak Press Photo 2019
19:00 - 19:50 Trendy v cestovaní – AirBnB vs. cestovky
20:00 - 20:50 Kampaňový bizár na Pohode

Sobota

10:00 - 11:50 Workshop – Ako sa brániť dezinformáciám?
12:00 - 12:50 Slovenský film – čo vlastne znamená kvalita v kinematografii?
13:00 - 13:50 Fenomény doby – Hádžeme extrémistov do jedného vreca?
14:00 - 14:50 Čo sa deje v hokejovej šatni
15:00 - 15:50 Spojené štáty európske
16:00 - 16:50 Na cestách live: Černobyľ: svojráz jadrovej turistiky
17:00 - 17:50 Kvíz so Slavom Hlásnym – príďte sa s nami zahrať!
18:00 - 18:50 Pohoda so židom, moslimom a kresťanom: Dá sa brať náboženstvo s humorom?
19:00 - 19:50 (Ne)dostupné bývanie?
20:00 - 20:50 Politika a sloboda 30 rokov po revolúcii
21:30 - 00:00 Pohoda vo hviezdach s .týždňom

Kancelária súčasného umenia

Piatok

09:00 - 10:00 Tatiana Takáčová: CONTEMPORARY ART IS CARE
11:00 - 12:00 Oto Hudec: CONTEMPORARY ART IS ECOLOGY
13:00 - 14:00 Martin Piaček: CONTEMPORARY ART IS A MEMORY
15:00 - 16:00 David Černý: CONTEMPORARY ART IS PUNCHING
16:30 - 17:30 Predstavenie projektu Kancelária súčasného umenia
18:00 - 19:00 Emilia Rigová + Ilona Németh: CONTEMPORARY ART IS IDENTITY
21:00 - 23:00 Premietanie video pásma z tvorby študentov, absolventov a pedagógov Katedry Intermédií VŠVU

Sobota

09:00 - 10:00 Tatiana Takáčová: CONTEMPORARY ART IS CARE
11:00 - 12:00 Platforma Stojíme pri kultúre: CONTEMPORARY ART IS PROTECTING CORE INSTITUTIONS
13:00 - 14:00 András Cséfalvay: CONTEMPORARY ART IS RESEARCH
15:00 - 16:00 Rudolf Sikora: CONTEMPORARY ART AND THE END OF THE WORLD
17:00 - 18:00 Ondřej Houšťava: CONTEMPORARY ART IS COUNTERCULTURE
19:00 - 20:00 Richard Gregor / Beata Jablonská: CONTEMPORARY ART IS CONCEPTUAL
21:00 - 23:00 Premietanie video pásma z tvorby študentov, absolventov a pedagógov Katedry Intermédií VŠVU

Bezdymová zóna 18+

Piatok

11:00 - 12:00 Festivalová fotografia: analóg vs. smartfón
13:00 - 14:00 Meet & Greet: F. Mikloško, R. Letko, T. Minor
16:00 - 17:00 Meet & Greet: A. Gontkovičová, Stroon, Lucid
18:10 - 19:10 Tomáš Prištiak SK
20:30 - 21:30 Fobia Kid SK
22:50 - 23:50 Stroon SK

Sobota

11:00 - 12:00 Creative painting
13:00 - 14:00 Meet & Greet: J. Benetin, M. Dimunová, L. Auber
16:00 - 17:00 Meet & Greet: Hula, A. Klváčková, P. Paulíny
18:10 - 19:10 Pridať do lineupuSchifo DJ set SK
20:30 - 21:30 Mutanti hledaj východisko CZ
22:30 - 23:50 Still sparkling DJ set SK


Aktuality.sk

Piatok

10:30 - 11:30 Upcyklačný workshop
11:00 - 12:00 Zmenáreň - profesionálne líčenie
12:00 - 13:00 Pokec Speeddating
14:40 - 15:40 Ako vyhrať voľby?
17:00 - 18:00 Môže byť humor cez čiaru?
19:20 - 20:20 Noizz Quizz

Sobota

11:00 - 12:00 Ekologický workshop
12:00 - 13:20 Noizz Think About - Ekodiskusia
14:40 - 15:40 30 rokov slobody: Ovláda Slovensko organizovaný zločin?
16:00 - 17:00 Zmenáreň - profesionálne líčenie
17:00 - 18:00 Pokec Speeddating


Hala

Piatok

11:30 - 13:30 Paola Paz Yee MX
14:00 - 16:00 Amor Experimental BR
16:30 - 18:30 Pilar Talavera PE
19:00 - 21:00 Victor Martinez MX

Sobota

11:30 - 13:30 Chelsea Coon US
14:00 - 16:00 Pridať do lineupuAlexander del Re CL
16:30 - 18:30 Graciela Ovejero Postigo RA
19:00 - 21:00 Martín Molinaro UY

Dr. Stan

Piatok

09:30 - 10:30 Zdravie muža
11:00 - 11:30 Divadelné okienko so Zuzanou Haasovou (život herečky s cukrovkou) - workshop
11:30 - 12:30 Cukor v krvi neznamená sladký a dlhý život
12:30 - 13:00 Predpoveď počasia s Miriam Jarošovou (život meteorologičky s cukrovkou) - workshop
13:30 - 14:30 Keď sa chcete zvliecť z kože
14:30 - 15:00 Práva lekára vs. práva pacienta
15:30 - 16:30 Majte nohy v pohode nielen na Pohode!
16:30 - 17:00 Pridať do lineupuWorkshop na boľavé nohy
17:30 - 18:30 Migréna – výhovorka, či vážny problém?
19:00 - 20:30 Silné reči

Sobota

09:30 - 10:30 Nahá tvár SMky – o čom sa nehovorí... (skleróza multiplex)
10:30 - 11:00 Práva lekára vs. práva pacienta
11:00 - 12:00 Prečo je biologická liečba BIO?
13:00 - 14:00 Mozog a srdce v našich rukách
15:00 - 16:00 Imunita – čo všetko vie a čo naopak nie?
16:00 - 16:30 Práva lekára vs. práva pacienta
16:30 - 17:30 Schizofrénia – mýty a fakty

Bazzookas Bus

Štvrtok

00:00 - 01:00 Bazzookas NL

Piatok

16:00 - 16:30 Bazzookas NL
18:15 -18:45 Bazzookas NL
20.30 - 21:00 Bazzookas NL

Sobota

18:15 - 18:45 Bazzookas NL
20:30 - 21:00 Bazzookas NL

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí
Akceptované platby: Hotovosť
Vhodné pre: Deti, Rodiny s deťmi, Hendikepovaných, Mládež, Dospelých
Aktualizované dňa: 24.6.2019

Pohoda Festival 2019

Tri dni preplnené radosťou, kedy sa dobré pocity odrážajú v hviezdnom, rozmanitom line-upe.

Program:

Urpiner stage

Štvrtok:

19:00 - 20:00 Lola Marsh IL
21:30 - 22:30 The 1975 GB
00:00 - 01:00 Skepta GB

Piatok

13:30 - 14:30 Ida Kelarová a Čhavorenge a Česká filharmonie CZ
15:50 - 16:50 Morgan Heritage US
18:10 - 19:10 Mac DeMarco CA
20:30 - 21:30 The Roots US
22:50 - 23:50 Lykke Li SE
05:00 - 06:00 Muzička SK

Sobota

13:30 - 14:30 ZOHRA – Afghan Women's Orchestra AF
15:50 - 16:50 Bazzookas NL
18:10 - 19:10 Korben Dallas SK
20:30 - 21:30 Charlotte Gainsbourg GB
22:50 - 23:50 Liam Gallagher GB
05:00 - 06:00 La Fanfarria del Capitán AR


Orange stage

Štvrtok
20:10 - 21:20 The Plastic people of The Universe a Filharmonie Brno: Co znamená vésti koně (CZ) CZ
22:45 - 23:45 Bolo nás jedenásť SK

Piatok
14:40 - 15:40 Walter Schnitzelsson SK
17:00 - 18:00  Calypso Rose TT
19:20 - 20:20 Amadou & Mariam and Blind boys of Alabama US /ML
21:40 - 22:40 Lianne La Havas GB
00:00 - 01:00 Michael Kiwanuka GB

Sobota
14:40 - 15:40 Bukahara DE
17:00 - 18:00 Emmanuel Jal & Nyaruach SS
19:20 - 20:20 Donny Benét AU
21:40 - 22:40 Sofi Tukker US
00:00 - 01:00 Mura Masa GB

SporkaStage

Štvrtok

17:45 - 18:45 Symfonický orchester Slovenského rozhlasu SK
20:10 - 21:20 Para SK
22:45 - 23:45 LUVVER SK
01:15 - 02:30 Vitalic LIVE FR

Piatok

14:40 - 15:40 Gleb SK
17:00 - 18:00 Noga Erez IL
19:20 - 20:20 Ultrazvuk SK
21:40 - 22:40 Pridať do lineupuDeath Grips US
00:00 - 02:00 Jeff Mills US
02:00 - 03:30 Pridať do lineupuVeronica Vasicka US
03:30 - 04:50 Pridať do lineupuNastya Muravyova UA

Sobota

11:00 - 13:00 Street Dance Battle
14:40 - 15:40 Čavalenky SK
17:00 - 18:00 Alyona Alyona UA
19:20 - 20:20 IC3PEAK RU
21:40 - 22:40 Haiku Hands AU
00:00 - 01:00 Little BIG RU
01:30 - 02:30 TOKiMONSTA US
02:30 - 03:45 Dimension GB
03:45 - 04:45 - Changing Faces SK

Nedeľa

07:30 - 09:00 Ekumenická Bohoslužba

Budiš stage

Piatok

13:30 - 14:30 Our Stories SK
15:50 - 16:50 Dream Wife GB
18:10 - 19:10 Vojdi SK
20:30 - 21:30 Snapped Ankles GB
22:50 - 23:50 Viagra Boys SE
01:10 - 02:10 Slobodná Európa SK

Sobota

15:50 - 16:50 Penelope Isles GB
18:10 - 19:10 Raketkanon BE
20:30 - 21:30 Pridať do lineupuShortparis RU
22:50 - 23:50 LIFE GB
01:10 - 02:10 The Wilderness SK

EUrópa stage

Piatok

10:00 - 11:00 Divadlo na tahu: Protest
12:00 - 13:00 Café Európa
13:30 - 14:30 Café Európa: Dezinformácie na Slovensku a v EÚ
15:50 - 16:50 Ještě jsme se nedohodli CZ
18:10 - 19:10 Sink Ya Teeth GB
20:30 - 21:30 The Venopian Solitude MY
22:50 - 23:50 Alxndr London GB
01:10 - 02:10 Shibuya Motors SK

Sobota

10:00 - 11:00 Fekete Seretlek & Studio DAMÚZA: KAR
12:00 - 13:00 Café Európa: Dokážu gitary zachrániť svet?
13:30 - 14:30 Café Európa: Nežný samet?
15:50 - 16:50 Raptor Koch SK
18:10 - 19:10 Cari Cari AT
20:30 - 21:30 KOKOKO! CD
22:50 - 23:50 Sudan Archives SD
01:10 - 02:10 Show Me The Body US



CCC Club

Piatok
14:40 - 15:40 P/\ST CZ
17:00 - 18:00 Umbra RS
19:20 - 20:20 Molr Drammaz PL
21:40 - 22:40 Lightning Glove CZ
00:01:00 Ekman Live NL
02:20 - 03:20 Illnurse FR
03:20 - 04:45 w y m e SK

Sobota

14:40 - 15:40 Hlukár SK
17:00 - 18:00 Juhász Tamás HU
19:20 - 20:20 TraumaTorr CZ
21:40 - 22:40 Lolina RU
00:00 - 01:00 Nídia FR
02:20 - 03:20 Lokier MX
03:20 - 04:45 Matwe SK

SporkaScience&Magic

09:00 - 09:40 Pohodová fyzika
09:55 - 10:25 Čo sa s vami deje počas spánku? CERN: Tomá
10:45 - 11:25 Ako vidieť neviditeľné: vyrobte si vlastnú hmlovú komoru
11:40 - 12:10 Čo nám priniesli CERN a LHC?
12:20 - 12:50 Z čoho sa skladá priestor?
12:50 - 13:30 Fyzika piva
13:50 - 14:35 Slovenská sporiteľňa: Inšpiratívna talkshow Mária Šmýkala
15:50 - 16:50 The Youniverse SK
18:10 - 19:10 Dorota Nvotová SK
20:30 - 21:30 FAKA ZA
22:50 - 23:50 NeferNefer & Burlesque show SK
01:10 - 02:30 B-complex feat. Mondance (Monika Yamamoto, Beshiu, Denisa Mzungu) & Michelle Marvelous & Linde Von Schwärze SK
02:30 - 03:45 John B GB
03:45 - 04:45 The Prophecy SK

Sobota

09:00 - 09:40 Ako vidieť neviditeľné: vyrobte si vlastnú hmlovú komoru
10:00 - 10:30 What's the Matter with Antimatter?
10:40 - 11:10 Tlčúce srdcia galaxií
11:25 - 12:45 Divoká veda
12:20 - 12:50 Neurónové siete, ktoré maľujú ako Picasso
13:00 - 13:30 Pridať do lineupuVône, feromóny a vášeň
13:50 - 14:35 Slovenská sporiteľňa: Inšpiratívna talkshow Mária Šmýkala
15:50 - 16:50 Prečo bocian niekedy mešká
18:10 - 19:10 AKUA NARU USA
20:30 - 21:30 Natalie Sharp (Lone Taxidermist) GB
22:50 - 23:50 NeferNefer & Burlesque show SK
01:10 - 02:10 The Last Days of Jesus & Bratislava Burlesque SK
02:30 -03:30 Virgen María ES
03:30 - 04:45 Ventolin CZ
 

Café Kušnierik

Piatok

14:45 - 15:15 Med SK
17:05 - 17:35 Modré Hory SK
19:25 - 19:55 Karpatskí Pastieri SK

Sobota

14:45 - 15:15 Chalani z chatrče + Gipsy centrum SK
17:05 - 17:35 Vec SK
19:25 - 19:55 Andrea Bučko SK


Garáž

Piatok

00:00 - 00:40 Faktická poznámka SK
01:20 - 02:00 Absolútna nula SK
02:40 - 02:50 7 Minut Strachu SK

Sobota

00:00 - 00:40 Pridať do lineupuNabosoposkle SK
01:20 - 02:00 Small Town Life SK
02:40 -  03:20 Pokora SK

Literárny stan Martinus

Piatok

09:00 - 10:00 Literárny cirkus KK Bagalu
10:00 - 11:00 Modrý Peter
11:00 - 12:30 Anasoft litera 2019
12:30 - 13:15 VLNA / Drewo a srd
13:15 - 14:00 Kapitalks: Neviditeľná staroba
14:00 - 14:30 Ferencz Czinki: Bratislavské metro HU
14:30 - 15:00 M. Hvorecký: Tahiti, utópia
15:00 - 16:00 Mojich tridsať rokov / '89
16:00 - 16:30 Jan Urban - Všem sráčům navzdory
16:30 - 17:00 Ako dejiny vyrozprávať komiksom
17:00 - 18:00 Čau o piatej: Spomienka na Dušana Mitanu
18:00 - 18:30 Čierne diery
18:30 - 19:00 Živena má 150 rokov
19:00 - 20:00 Ako vzniká text piesne?
21:00 - 23:00 Azyl festival

Sobota

09:00 - 10:00 Rozprávkový kvíz Martinusu
10:00 - 11:00 Básne SK/CZ 2018
11:00 - 11:30 Ivona Pekárková - uvedenie zbierky Lepšia verzia seba
11:30 - 12:00 Pavol Rankov: Legenda o jazyku
12:00 - 13:00 Poviedka 2018 a 2019
13:30 - 13:20 Laco Kerata - uvedenie románu Suché roky
13:20 - 13:40 Pocta Kornelovi Földvárimu
13:40 - 14:00 Vlado Janček - uvedenie zbierky Nočných motýľov
14:00 - 15:00 LiteRAPtúra
15:00 - 16:00 Daniel Majling: RUDO
16:00 - 17:00 Simon Mawer: Sklenená izba
17:00 - 18:00 Čau o piatej: Audiopoviedky.sk
18:00 - 18:30 Fabian Saul: Potulky Moskvou
18:30 - 19:00 Viliam Klimáček: Divná doba
19:00 - 19:30 Dorota Nvotová: Fulmaya na rázcestí
19:30 - 21:00 Slam poetry SK/CZ
21:30 - 23:00 Fest Anča 2019


Family park

Piatok

09:00 - 09:45 Family jóga
10:00 - 11:00 Divadlo SpozaVoza: Tesla a priatelia
12:20 - 13:20 Orchester ZUŠ Trenčín + Piarissimo
14:40 - 15:40 Savorenge + detský orchester z Komárna
17:00 - 18:00 Laci Strike & SDA: STRIKEMAN
19:20 - 20:20 CirKus-Kus: Veselá cirkusová škola
20:30 - 21:00 Braňo Jobus: Zberný dvor

Sobota

09:00 - 10:00 ODIVO: Divočiny
10:10 - 11:10 Bratislavské bábkové divadlo: Rozprávky z červenej ponožky
12:20 - 13:20 Džumelec SK
14:40 - 15:40 Kornička SK
17:00 - 18:00 Nové divadlo: Cisárove nové šaty
19:20 - 20:20 Toddler Punk SK
20:30 - 21:00 Recyklovaný orchester: Beat box



Family park - Workshopy

Piatok

09:00 - 19:10 Stan plný hudby / Montessori aktivity / CirKus-Kus: cirkusový workshop / WWF: Eko dielňa
11:10 - 12:10 Návrat: Spokojný rodič 1
13:30 - 14:3
 EDUdrama: Janko Hraško
15:50 - 19:10 Dobrodružstvo ľanového semiačka / Workshop pletenia / Hrnčiarsky kruh

Sobota

09:00 - 19:10 Stan plný hudby / Montessori aktivity / CirKus-Kus: cirkusový workshop / WWF: Eko dielňa
09:00 - 10:00 Návrat: Spokojný rodič 2
11:10 - 12:10 BBD: Rozprávky z červenej ponožky - výtvarná dielňa
13:30 - 14:30 Návrat: Spokojný rodič 3
15:50 - 19:10 Dobrodružstvo ľanového semiačka / Workshop pletenia / Hrnčiarsky kruh
15:50 - 16:50 EDUdrama: Veľrybia speváčka Gréta

Optimistan Nadácie Orange

Piatok
09:00 - 10:00 Pridať do lineupuPo nás suchota
11:00 - 13:00 Spoločné výskumné centrum Európskej komisie + Markus Zohner Arts Company: Divadlo Rádio Frankenstein (English)
13:30 - 14:30 Nadácia Orange: Ja som optimista
15:50 - 16:50 Nadácia Orange + Komenského inštitút: Čo sa v školstve od ’89 (ne)zmenilo?
18:10 - 19:10 Cesty ktoré nevedú do Ríma / Koncert pre Mariana Vargu
20:30 - 21:30 Katarína Brestovanská, Martin Kosorín: D U A L
22:50 - 23:50 22 - dokument z Pohody 2018

Sobota

09:00 - 10:00 Liga za duševné zdravie: O duši a tvorbe
11:00 - 13:00 Spoločné výskumné centrum Európskej komisie + Markus Zohner Arts Company: Divadlo Rádio Frankenstein (English)
13:30 - 14:30 Nadácia Orange + Post Bellum: Niet pamäti bez cashu
15:50 - 16:50 Moldava: 6 rokov po
18:10 - 19:10 Nadácia Orange + Slovenská debatná asociácia: Nauč sa argumentovať!
20:30 - 21:30 Divadlo NUDE: Ľúbim ťa a dávaj si pozor
22:50 - 23:50 22 - dokument z Pohody 2018

.týždeň

Piatok

10:00 - 10:50 Filmový kvíz: Stopy Slovenska v svetovej kinematografii
11:00 - 11:50 Môžu deti z chudoby prospievať v škole rovnako ako tie vaše?
12:00 - 12:50 Čo je v láske a sexe normálne?
13:00 - 13:50 Podcastová revolúcia na Slovensku
14:00 - 14:50 Humorné zákulisné reči
15:00 - 15:50 Polarizácia, dezinformácie a návrat mečiarovských zombie
16:00 - 16:50 Sloboda médií v Európe: Prehrávame boj za pravdu? (EN)
17:00 - 17:50 Pod Lampou – 30 rokov od novembra 1989 a dnešok
18:00 - 18:50 Fotografi ocenení v Slovak Press Photo 2019
19:00 - 19:50 Trendy v cestovaní – AirBnB vs. cestovky
20:00 - 20:50 Kampaňový bizár na Pohode

Sobota

10:00 - 11:50 Workshop – Ako sa brániť dezinformáciám?
12:00 - 12:50 Slovenský film – čo vlastne znamená kvalita v kinematografii?
13:00 - 13:50 Fenomény doby – Hádžeme extrémistov do jedného vreca?
14:00 - 14:50 Čo sa deje v hokejovej šatni
15:00 - 15:50 Spojené štáty európske
16:00 - 16:50 Na cestách live: Černobyľ: svojráz jadrovej turistiky
17:00 - 17:50 Kvíz so Slavom Hlásnym – príďte sa s nami zahrať!
18:00 - 18:50 Pohoda so židom, moslimom a kresťanom: Dá sa brať náboženstvo s humorom?
19:00 - 19:50 (Ne)dostupné bývanie?
20:00 - 20:50 Politika a sloboda 30 rokov po revolúcii
21:30 - 00:00 Pohoda vo hviezdach s .týždňom

Kancelária súčasného umenia

Piatok

09:00 - 10:00 Tatiana Takáčová: CONTEMPORARY ART IS CARE
11:00 - 12:00 Oto Hudec: CONTEMPORARY ART IS ECOLOGY
13:00 - 14:00 Martin Piaček: CONTEMPORARY ART IS A MEMORY
15:00 - 16:00 David Černý: CONTEMPORARY ART IS PUNCHING
16:30 - 17:30 Predstavenie projektu Kancelária súčasného umenia
18:00 - 19:00 Emilia Rigová + Ilona Németh: CONTEMPORARY ART IS IDENTITY
21:00 - 23:00 Premietanie video pásma z tvorby študentov, absolventov a pedagógov Katedry Intermédií VŠVU

Sobota

09:00 - 10:00 Tatiana Takáčová: CONTEMPORARY ART IS CARE
11:00 - 12:00 Platforma Stojíme pri kultúre: CONTEMPORARY ART IS PROTECTING CORE INSTITUTIONS
13:00 - 14:00 András Cséfalvay: CONTEMPORARY ART IS RESEARCH
15:00 - 16:00 Rudolf Sikora: CONTEMPORARY ART AND THE END OF THE WORLD
17:00 - 18:00 Ondřej Houšťava: CONTEMPORARY ART IS COUNTERCULTURE
19:00 - 20:00 Richard Gregor / Beata Jablonská: CONTEMPORARY ART IS CONCEPTUAL
21:00 - 23:00 Premietanie video pásma z tvorby študentov, absolventov a pedagógov Katedry Intermédií VŠVU

Bezdymová zóna 18+

Piatok

11:00 - 12:00 Festivalová fotografia: analóg vs. smartfón
13:00 - 14:00 Meet & Greet: F. Mikloško, R. Letko, T. Minor
16:00 - 17:00 Meet & Greet: A. Gontkovičová, Stroon, Lucid
18:10 - 19:10 Tomáš Prištiak SK
20:30 - 21:30 Fobia Kid SK
22:50 - 23:50 Stroon SK

Sobota

11:00 - 12:00 Creative painting
13:00 - 14:00 Meet & Greet: J. Benetin, M. Dimunová, L. Auber
16:00 - 17:00 Meet & Greet: Hula, A. Klváčková, P. Paulíny
18:10 - 19:10 Pridať do lineupuSchifo DJ set SK
20:30 - 21:30 Mutanti hledaj východisko CZ
22:30 - 23:50 Still sparkling DJ set SK


Aktuality.sk

Piatok

10:30 - 11:30 Upcyklačný workshop
11:00 - 12:00 Zmenáreň - profesionálne líčenie
12:00 - 13:00 Pokec Speeddating
14:40 - 15:40 Ako vyhrať voľby?
17:00 - 18:00 Môže byť humor cez čiaru?
19:20 - 20:20 Noizz Quizz

Sobota

11:00 - 12:00 Ekologický workshop
12:00 - 13:20 Noizz Think About - Ekodiskusia
14:40 - 15:40 30 rokov slobody: Ovláda Slovensko organizovaný zločin?
16:00 - 17:00 Zmenáreň - profesionálne líčenie
17:00 - 18:00 Pokec Speeddating


Hala

Piatok

11:30 - 13:30 Paola Paz Yee MX
14:00 - 16:00 Amor Experimental BR
16:30 - 18:30 Pilar Talavera PE
19:00 - 21:00 Victor Martinez MX

Sobota

11:30 - 13:30 Chelsea Coon US
14:00 - 16:00 Pridať do lineupuAlexander del Re CL
16:30 - 18:30 Graciela Ovejero Postigo RA
19:00 - 21:00 Martín Molinaro UY

Dr. Stan

Piatok

09:30 - 10:30 Zdravie muža
11:00 - 11:30 Divadelné okienko so Zuzanou Haasovou (život herečky s cukrovkou) - workshop
11:30 - 12:30 Cukor v krvi neznamená sladký a dlhý život
12:30 - 13:00 Predpoveď počasia s Miriam Jarošovou (život meteorologičky s cukrovkou) - workshop
13:30 - 14:30 Keď sa chcete zvliecť z kože
14:30 - 15:00 Práva lekára vs. práva pacienta
15:30 - 16:30 Majte nohy v pohode nielen na Pohode!
16:30 - 17:00 Pridať do lineupuWorkshop na boľavé nohy
17:30 - 18:30 Migréna – výhovorka, či vážny problém?
19:00 - 20:30 Silné reči

Sobota

09:30 - 10:30 Nahá tvár SMky – o čom sa nehovorí... (skleróza multiplex)
10:30 - 11:00 Práva lekára vs. práva pacienta
11:00 - 12:00 Prečo je biologická liečba BIO?
13:00 - 14:00 Mozog a srdce v našich rukách
15:00 - 16:00 Imunita – čo všetko vie a čo naopak nie?
16:00 - 16:30 Práva lekára vs. práva pacienta
16:30 - 17:30 Schizofrénia – mýty a fakty

Bazzookas Bus

Štvrtok

00:00 - 01:00 Bazzookas NL

Piatok

16:00 - 16:30 Bazzookas NL
18:15 -18:45 Bazzookas NL
20.30 - 21:00 Bazzookas NL

Sobota

18:15 - 18:45 Bazzookas NL
20:30 - 21:00 Bazzookas NL

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí

Akceptované platby: Hotovosť

Vhodné pre: Deti, Rodiny s deťmi, Hendikepovaných, Mládež, Dospelých
Aktualizované dňa: 24.6.2019

Dátum konania

Udalosť sa už skončila.

Júl 2019

Po Ut St Št Pi So Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Dnes
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4

Kliknutím na príslušný deň podujatia zobrazíte čas konania

24°
Po 25°
Ut 25°
St 28°

Vstupné

99 €

Kontakt

Pohoda Festival 2019
Letisko Trenčín
911 01  Trenčín
Kraj: Trenčiansky
Okres: Trenčín
Región: Stredné Považie
 48.867545, 18.00139

Letisko Trenčín
911 01  Trenčín

Zobraziť viac

tipy na zážitok v okolí Podujatia