Základná škola s materskou školou, Atómová, Trnava

Interaktívne s mapou:

obľúbené
zdieľaj na
0 0 hodnotení

Hodnoť a podpor Slovensko

Ak máš chuť podporiť regionálnych výrobcov alebo pomôcť nášmu životnému prostrediu, aj toto je jednou z ciest ako na to. Body môže zbierať len prihlásený užívateľ, preto sa pred hodnotením nezabudni prihlásiť.


Základná škola s materskou školou, Atómová, Trnava

Základná škola na Atómovej ulici v Trnave je štátna škola s právnou subjektivitou od roku 1998. Poskytuje základné vzdelanie pre žiakov vo veku 6 – 15 rokov.

Školu v posledných rokoch navštevuje okolo 400 žiakov. Výchovu a vzdelanie im poskytujú kvalifikovaní pedagógovia. Materská škola umožňuje predprimárne vzdelávanie deťom v piatich triedach pod vedením kvalifikovaných učiteliek.

Cieľom našej školy je poskytovať pevné základné vzdelanie, umožniť orientovať sa v hodnotách, ponúkať voliteľné predmety a školské aktivity, rozvíjať komunikáciu v moderných technológiách, podporovať cudzie jazyky, kreativitu, osobnosť žiaka a jeho realizáciu.

Zameranie školy je predovšetkým na jazyky, šport a prírodovedné predmety. Podporujeme vyučovanie anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka. Pre šport má škola veľmi dobré podmienky. Žiaci využívajú veľkú telocvičňu, posilňovňu, školské ihrisko, bežeckú dráhu. Od piateho ročníka majú možnosť navštevovať športovú triedu so zameraním na basketbal dievčat a hádzanú chlapcov.

Pozornosť venujeme aj prírodovedným predmetom a všetkým ostatným oblastiam vzdelávania.

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí
Akceptované platby: Hotovosť
Dohovoríte sa: Slovensky
Sezóna: Jar, Jeseň, Zima
Stravovanie: V objekte
Vhodné pre: Deti, Mládež
Aktualizované dňa: 12.12.2017

Základná škola s materskou školou, Atómová, Trnava

Základná škola na Atómovej ulici v Trnave je štátna škola s právnou subjektivitou od roku 1998. Poskytuje základné vzdelanie pre žiakov vo veku 6 – 15 rokov.

Školu v posledných rokoch navštevuje okolo 400 žiakov. Výchovu a vzdelanie im poskytujú kvalifikovaní pedagógovia. Materská škola umožňuje predprimárne vzdelávanie deťom v piatich triedach pod vedením kvalifikovaných učiteliek.

Cieľom našej školy je poskytovať pevné základné vzdelanie, umožniť orientovať sa v hodnotách, ponúkať voliteľné predmety a školské aktivity, rozvíjať komunikáciu v moderných technológiách, podporovať cudzie jazyky, kreativitu, osobnosť žiaka a jeho realizáciu.

Zameranie školy je predovšetkým na jazyky, šport a prírodovedné predmety. Podporujeme vyučovanie anglického, nemeckého a francúzskeho jazyka. Pre šport má škola veľmi dobré podmienky. Žiaci využívajú veľkú telocvičňu, posilňovňu, školské ihrisko, bežeckú dráhu. Od piateho ročníka majú možnosť navštevovať športovú triedu so zameraním na basketbal dievčat a hádzanú chlapcov.

Pozornosť venujeme aj prírodovedným predmetom a všetkým ostatným oblastiam vzdelávania.

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí

Akceptované platby: Hotovosť
Dohovoríte sa: Slovensky
Stravovanie: V objekte

Vhodné pre: Deti, Mládež
Sezóna: Jar, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 12.12.2017

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené
Št
Pi
So

Kontakt

Telefón: +421 33 550 14 91
Webová stránka: zsatomovatt.sk
Základná škola s materskou školou, Atómová, Trnava
Atómová 1
917 01  Trnava
Kraj: Trnavský
Okres: Trnava
Región: Trnavsko
 48.384339, 17.595077

Nadmorská výška: 151 m

Atómová 1
917 01  Trnava

Zobraziť viac

tipy na zážitok v okolí Podujatia