Stredná zdravotnícka škola, Trnava

Interaktívne s mapou:

obľúbené
zdieľaj na
2 3 hodnotenia

Hodnoť a podpor Slovensko

Ak máš chuť podporiť regionálnych výrobcov alebo pomôcť nášmu životnému prostrediu, aj toto je jednou z ciest ako na to. Body môže zbierať len prihlásený užívateľ, preto sa pred hodnotením nezabudni prihlásiť.


Stredná zdravotnícka škola, Trnava

SZŠ Trnava vznikla v roku 1951. Zriaďovateľom školy je TTSK. Škola pripravuje kvalifikovaných zdravotníckych pracovníkov v štvorročných študijných odboroch zdravotnícky asistent, farmaceutický laborant, zdravotnícky laborant, masér, v trojročnom vyššom odbornom štúdiu diplomovaný fyzioterapeut, diplomovaná všeobecná sestra a vo večernom štúdiu popri zamestnaní dvojročné zdravotnícky asistent a jednoročné sanitár.

Súčasné študijné programy spĺňajú všetky požiadavky pre výkon kvalifikovaného povolania v EÚ. Výučbu zabezpečuje – realizuje kvalifikovaný pedagogický tím, interní a externí odborníci z praxe. Škola je situovaná v areáli plnom zelene. Žiaci školy počas prípravy na budúce povolanie majú možnosť získavať svoje vedomosti a zručnosti v inovovaných laboratóriách, učebniach, kmeňových triedach. Výhodou štúdia na našej škole je prepojenosť teórie s praxou a to nielen v laboratórnych ale najmä v prirodzených podmienkach. Žiaci svoje odborné vedomosti a zručnosti nadobúdajú priamo v zdravotníckych a sociálnych zariadeniach, ktoré máme zazmluvnené. Širokej verejnosti sa približujeme prostredníctvom televízie, ale i tlače, v neposlednej miere priamou osobnou účasťou žiakov a učiteľov na podujatiach organizovaných TTSK, mestom Trnava, spoločenskými a kultúrnymi organizáciami. Mnoho našich absolventov po skončení štúdia pokračuje ďalej vo vysokoškolskom štúdiu v zdravotníckych odboroch. Vysoký kredit našej školy svedčí aj o tom, že máme takmer nulovú nezamestnanosť našich absolventov po skončení štúdia. Škola pripravuje absolventov, ktorí sú žiadaní na trhu práce nielen u nás, ale aj v zahraničí.

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí
Akceptované platby: Hotovosť
Dohovoríte sa: Slovensky
Sezóna: Jar, Jeseň, Zima
Stravovanie: V objekte
Vhodné pre: Mládež
Aktualizované dňa: 6.10.2019

Stredná zdravotnícka škola, Trnava

SZŠ Trnava vznikla v roku 1951. Zriaďovateľom školy je TTSK. Škola pripravuje kvalifikovaných zdravotníckych pracovníkov v štvorročných študijných odboroch zdravotnícky asistent, farmaceutický laborant, zdravotnícky laborant, masér, v trojročnom vyššom odbornom štúdiu diplomovaný fyzioterapeut, diplomovaná všeobecná sestra a vo večernom štúdiu popri zamestnaní dvojročné zdravotnícky asistent a jednoročné sanitár.

Súčasné študijné programy spĺňajú všetky požiadavky pre výkon kvalifikovaného povolania v EÚ. Výučbu zabezpečuje – realizuje kvalifikovaný pedagogický tím, interní a externí odborníci z praxe. Škola je situovaná v areáli plnom zelene. Žiaci školy počas prípravy na budúce povolanie majú možnosť získavať svoje vedomosti a zručnosti v inovovaných laboratóriách, učebniach, kmeňových triedach. Výhodou štúdia na našej škole je prepojenosť teórie s praxou a to nielen v laboratórnych ale najmä v prirodzených podmienkach. Žiaci svoje odborné vedomosti a zručnosti nadobúdajú priamo v zdravotníckych a sociálnych zariadeniach, ktoré máme zazmluvnené. Širokej verejnosti sa približujeme prostredníctvom televízie, ale i tlače, v neposlednej miere priamou osobnou účasťou žiakov a učiteľov na podujatiach organizovaných TTSK, mestom Trnava, spoločenskými a kultúrnymi organizáciami. Mnoho našich absolventov po skončení štúdia pokračuje ďalej vo vysokoškolskom štúdiu v zdravotníckych odboroch. Vysoký kredit našej školy svedčí aj o tom, že máme takmer nulovú nezamestnanosť našich absolventov po skončení štúdia. Škola pripravuje absolventov, ktorí sú žiadaní na trhu práce nielen u nás, ale aj v zahraničí.

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Vlakom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí

Akceptované platby: Hotovosť
Dohovoríte sa: Slovensky
Stravovanie: V objekte

Vhodné pre: Mládež
Sezóna: Jar, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 6.10.2019

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené
Št
Pi
So


Kontakt

Telefón: +421 33 591 4133
Webová stránka: szstt.edupage.org
Stredná zdravotnícka škola, Trnava
Daxnerova 6
917 01  Trnava
Kraj: Trnavský
Okres: Trnava
Región: Trnavsko
 48.369614, 17.600826

Nadmorská výška: 152 m

Daxnerova 6
917 01  Trnava

Zobraziť viac

tipy na zážitok v okolí Podujatia