SK

Obec Dolná Krupá

0 hodnotení
Dolná Krupá leží 10 km od krajského mesta Trnava a z hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy netrvá cesta diaľnicou dlhšie ako hodinu. V súčasnosti má asi 2260 obyvateľov, a tak sa zaraďuje k najväčším obciam trnavského regiónu. Miestna história je nerozlučne spätá aj s dvoma výnimočnými tradíciami, vďaka ktorým sa meno našej obce šíri ďaleko za hranicami trnavského regiónu i Slovenska. Sú nimi beethovenovská a ružiarska tradícia, aj preto budeme o Dolnej Krupej hovoriť ako o dedine hudby a ruží.

Obec Dolná Krupá

Dolná Krupá leží 10 km od krajského mesta Trnava a z hlavného mesta Slovenskej republiky Bratislavy netrvá cesta diaľnicou dlhšie ako hodinu. V súčasnosti má asi 2260 obyvateľov, a tak sa zaraďuje k najväčším obciam trnavského regiónu. Miestna história je nerozlučne spätá aj s dvoma výnimočnými tradíciami, vďaka ktorým sa meno našej obce šíri ďaleko za hranicami trnavského regiónu i Slovenska. Sú nimi beethovenovská a ružiarska tradícia, aj preto budeme o Dolnej Krupej hovoriť ako o dedine hudby a ruží.

Doplňujúce informácie

Možnosti dopravy: Pešo, Bicyklom, Autom, Autobusom
Možnosti parkovania: Parkovanie zdarma v okolí

Akceptované platby: Hotovosť
Dohovoríte sa: Slovensky

Vhodné pre: Deti, Rodiny s deťmi, Seniorov, Hendikepovaných, Cyklistov, Mládež, Dospelých
Sezóna: Jar, Leto, Jeseň, Zima
Aktualizované dňa: 2.3.2022

Otváracie hodiny

Počasie

Neuvedené
14°
Po
Ut 13°
St 18°
Št 20°


Kontakt

Telefón: +421 33 557 7101
Obec Dolná Krupá
Obecný úrad
Nám. L. Van Beethovena 139/1
919 65  Dolná Krupá
Kraj: Trnavský
Okres: Trnava
Región: Trnavsko
 48.482812, 17.551934

Lokalita Dolná Krupá

Nadmorská výška: 192 m

Obecný úrad
Nám. L. Van Beethovena 139/1
919 65  Dolná Krupá

Zobraziť kontakt

tipy na zážitok v okolí Podujatia